17 жовтня 2017    
Пошук
Реєстрація
Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
«Контроль від імені Верховної Ради України за надходженням коштів до Державного бюджету України та їх використанням здійснює Рахункова палата»
Конституція України, стаття 98
Висновки щодо виконання Державного бюджету України за підсумками трьох кварталів 2017 року в частині надходжень 13.10.2017
Рахункова палата провела аналіз виконання Державного бюджету України за підсумками трьох кварталів 2017 року в частині надходжень  детальніше »
Ефективність використання коштів державного бюджету Національним агентством з питань запобігання корупції 12.10.2017
Рахункова палата провела аудит ефективності використання коштів державного бюджету Національним агентством з питань запобігання корупції  детальніше »
Кабінет Міністрів України, посилаючись на рекомендації Рахункової палати, ухвалив Постанову "Про внесення змін до порядку надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенцій з Державного бюджету України місцевим бюджетам" 12.10.2017
11 жовтня 2017 року відбулося планове засідання Уряду під головуванням Прем`єр-Міністра України Володимира Гройсмана  детальніше »
Рахункова палата провела чергове засідання 10.10.2017
10 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання Рахункової палати під головуванням Т. в. п. Голови Рахункової палати Яременка О. С., на якому були розглянуті результати проведених заходів державного зовнішнього контролю (аудитів).   детальніше »
Аналіз стану залучення та використання позик міжнародних фінансових організацій 10.10.2017
Рахункова палата провела аналіз стану залучення та використання позик міжнародних фінансових організацій  детальніше »
Комітет рекомендує прискорити роботу з укладення міжвідомчої угоди про співпрацю між Україною, Польщею і Словаччиною з питань функціонування Міжнародного біосферного заповідника "Східні Карпати" 06.10.2017
На своєму засіданні Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, відповідно до доручення Голови Верховної Ради України А. Парубія, розглянув лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на функціонування об'єктів природно-заповідного фонду, що входять до складу міжнародного біосферного заповідника "Східні Карпати"  детальніше »
Комітет розглянув лист Рахункової палати щодо результатів фінансового аудиту Держгеонадр 06.10.2017
Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи за дорученням Голови Верховної Ради України розглянув на своєму засіданні лист Рахункової палати щодо результатів фінансового аудиту Державної служби геології та надр України (Держгеонадра)  детальніше »
Розгляд питання на засіданні Рахункової палати 05.10.2017
про результати аудиту виконання рекомендацій Рахункової палати за результатами аудитів Міністерства оборони України з питань ефективності використання бюджетних коштів на матеріально-технічне забезпечення, закупівлю і модернізацію озброєння та військової техніки, створення Єдиної автоматизованої системи управління Збройними Силами України  детальніше »
Висновки щодо проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" 05.10.2017
Експерти Рахункової палати брали активну участь у роботі над проектом закону про держбюджет-2018 у парламентському Комітеті з питань бюджету 05.10.2017
У період з 25 вересня по 2 жовтня 2017 року представники Рахункової палати брали активну участь у роботі підкомітетів Комітету з питань бюджету Верховної Ради України за відповідними напрямами під час розгляду депутатами проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік»  детальніше »
Ефективність управління Міністерством енергетики та вугільної промисловості України об'єктами державної власності у електроенергетичному комплексі 03.10.2017
Рахункова палата провела аудит ефективності управління Міністерством енергетики та вугільної промисловості України об'єктами державної власності у електроенергетичному комплексі  детальніше »
Про результати аналізу причин утворення дефіциту бюджету Пенсійного фонду та його покриття за рахунок коштів державного бюджету 03.10.2017
Бюлетень підготовлено за матеріалами Звіту про результати аналізу причин утворення дефіциту бюджету Пенсійного фонду та його покриття за рахунок коштів державного бюджету  детальніше »
Висновки щодо проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" передано до Верховної Ради України 29.09.2017
29 вересня на засіданні Рахункової палати під головуванням Т. в. п. Голови О. С. Яременка було розглянуто висновки щодо проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік»  детальніше »
Аналіз обґрунтованості планування (прогнозування) надходжень акцизного податку до державного бюджету 28.09.2017
Рахункова палата провела аналіз обґрунтованості планування (прогнозування) надходжень акцизного податку до державного бюджету  детальніше »
Ефективність використання коштів державного бюджету на заходи із оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки 28.09.2017
Рахункова палата провела аудит ефективності використання коштів державного бюджету на заходи із оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки  детальніше »
Рахункова палата розглянула низку звітів 28.09.2017
27 вересня під головуванням т. в. п. Голови Рахункової палати О. С. Яременка відбулося чергове засідання Рахункової палати, на якому були розглянуті результати проведених заходів державного зовнішнього контролю (аудитів)   детальніше »
Ефективність використання коштів державного бюджету, спрямованих на розвиток та функціонування системи протипаводкового захисту 27.09.2017
Рахункова палата провела аудит ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на розвиток та функціонування системи протипаводкового захисту  детальніше »
Ефективність використання коштів державного бюджету, виділених у 2015 - 2016 роках та I півріччі 2017 року Міністерству охорони здоров'я України для здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій за бюджетною програмою "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" 27.09.2017
Рахункова палата провела аудит ефективності використання коштів державного бюджету, виділених у 2015 - 2016 роках та I півріччі 2017 року Міністерству охорони здоров'я України для здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій за бюджетною програмою "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру"  детальніше »
Пройшов семінар для працівників теруправлінь 26.09.2017
21 вересня у Рахунковій палаті пройшов семінар для працівників територіальних управлінь. Його учасниками стали 14 державних службовців територіальних управлінь та 10 працівників центрального апарату Палати  детальніше »
Про Висновок Рахункової палати про стан виконання закону про Державний бюджет України на 2017 рік у першому півріччі та інформацію щодо виконання державного бюджету у поточному році 25.09.2017
Ефективність використання бюджетних коштів, виділених на забезпечення діяльності сил цивільного захисту 22.09.2017
Рахункова палата провела аудит ефективності використання бюджетних коштів, виділених на забезпечення діяльності сил цивільного захисту  детальніше »
Ефективність управління майном професійно-технічних навчальних закладів державної форми власності 22.09.2017
Рахункова палата провела аудит ефективності управління майном професійно-технічних навчальних закладів державної форми власності   детальніше »
Фінансовий аудит Конституційного Суду України 19.09.2017
Рахункова палата провела фінансовий аудит Конституційного Суду України  детальніше »
Розгляд питання на засіданні Рахункової палати 18.09.2017
про результати аудиту ефективності управління об'єктами державної власності у сфері авіаційної промисловості, що мають фінансові наслідки для державного бюджету  детальніше »
Рахункова палата провела чергове засідання 14.09.2017
13 вересня відбулося чергове засідання Рахункової палати під головуванням Т.в.п. Голови Рахункової палати Яременка О.С., на якому були розглянуті результати проведених заходів державного зовнішнього контролю (аудитів).   детальніше »
Ефективність реалізації державних програм і заходів у сфері професійної реабілітації та зайнятості осіб з інвалідністю 06.09.2017
Рахункова палата провела аудит ефективності реалізації державних програм і заходів у сфері професійної реабілітації та зайнятості осіб з інвалідністю  детальніше »

Офіційні повідомлення
Офіційні повідомлення
Рахункова палата провела чергове засідання
Висновки щодо проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" передано до Верховної Ради України
Рахункова палата розглянула низку звітів
Події та зустрічі
Події та зустрічі
Мандат робочої групи EUROSAI, яку очолює Рахункова палата України, продовжено
Сприяння моніторингу та перевірці виконання Цілей сталого розвитку як один з пріоритетів діяльності Рахункової палати
Делегація Рахункової палати взяла участь у Х Конгресі EUROSAI
Бюлетені
Регулярні звіти про доходи і видатки Державного бюджету України мають бути оприлюднені.
Про результати аналізу причин утворення дефіциту бюджету Пенсійного фонду та його покриття за рахунок коштів державного бюджету
Висновок про стан виконання закону про Державний бюджет України на 2017 рік у першому півріччі
Звіти
Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України