19 серпня 2018    
Пошук
Реєстрація
Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
«Контроль від імені Верховної Ради України за надходженням коштів до Державного бюджету України та їх використанням здійснює Рахункова палата»
Конституція України, стаття 98
Понад 150 млн грн додаткового обсягу освітньої субвенції з держбюджету не забезпечили очікуваного результату 13.08.2018
Рахункова палата перевірила ефективність використання додаткових обсягів освітньої субвенції у Кіровоградській та Чернівецькій областях у 2015-2017 роках і встановила певне покращення матеріально-технічного забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів у цих регіонах. За рахунок вказаних коштів придбано шкільні автобуси, підручники, облаштовано комп'ютерні класи.  детальніше »
Міненерговугілля не забезпечило повноцінної реалізації держполітики в електроенергетичному комплексі в частині розвитку гідроенергетики 10.08.2018
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України у II півріччі 2015 року, 2016-2017 роках і I кварталі 2018 року не забезпечило повноцінної реалізації державної політики в електроенергетичному комплексі. Це стосується розвитку гідроакумулюючих потужностей, а також ефективного управління об'єктами держвласності, а саме ПрАТ «Укргідроенерго» і ДП «НАЕК «Енергоатом»  детальніше »
Аудитори Рахункової палати надали рекомендації для усунення недоліків як МОЗ, так і "Інституту серця" 10.08.2018
Рахункова палата провела аудит ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на надання спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги Державною установою "Інститут серця Міністерства охорони здоров'я України". Відповідно до закону, Рахункова палата здійснює контроль за надходженням коштів Держбюджету та їх використанням  детальніше »
Валерій Пацкан: Мінекології упродовж 3-х років не реалізувало більше половини запланованих заходів з покращення якості води 09.08.2018
Упродовж 2015-2017 років Міністерство екології та природних ресурсів планувало виконати 90 природоохоронних заходів на 84 об'єктах, і більше половини з них не виконані. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан в інтерв'ю інформагентству Укрінформ, коментуючи результати аудиту Міністерства екології щодо водоочищення  детальніше »
Валерій Пацкан ініціює бойкот конгресу INTOSAI у Москві 09.08.2018
Я вийду з пропозицією до Верховної Ради, щоби звернутися до парламентів інших країн світу щодо бойкотування конгресу INTOSAI у Москві. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан в інтерв'ю інформагентству Укрінформ  детальніше »
Валерій Пацкан: Правоохоронці розпочали вже 3 досудових розслідування в кримінальних провадженнях за аудитами Рахункової палати 08.08.2018
Правоохоронні органи розпочали вже 3 досудових розслідування в кримінальних провадженнях за результатами аудитів Рахункової палати. Про це повідомив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан  детальніше »
Валерій Пацкан: За матеріалами Рахункової палати вже розпочаті кримінальні провадження 06.08.2018
Рахункова палата направила до правоохоронних органів матеріали щодо порушень використання коштів держбюджету за результатами 9 аудитів. І по низці вже розпочаті кримінальні провадження. Про це повідомив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан  детальніше »
Рахункова палата провела фінансовий аудит Держгеокадастру 03.08.2018
Рахункова палата затвердила Звіт про результати фінансового аудиту Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр)  детальніше »
Валерій Пацкан: Підписання Угоди між Рахунковою палатою і КНЕУ поширить і поглибить нашу співпрацю 02.08.2018
Голова Рахункової палати Валерій Пацкан та ректор Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана Дмитро Лук'яненко підписали Угоду про співпрацю між Рахунковою палатою та КНЕУ  детальніше »
Валерій Пацкан: Ідея, яку я пропагую і підтримка якої вже є в уряді, – це електронний бюджет 01.08.2018
Запровадження електронного бюджету в Україні дозволить більш ефективно витрачати бюджетні кошти і спрямовувати їх на вирішення найбільш проблемних питань, зокрема соціальних. Про це заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан в ефірі телеканалу "Еспресо"  детальніше »
Валерій Пацкан перевірив, як ремонтуються дороги на Львівщині 30.07.2018
Голова Рахункової палати Валерій Пацкан перевірив, як ремонтуються дороги на Львівщині. Вже восени Рахункова розпочне аудит ефективності використання на це коштів держбюджету  детальніше »
Валерій Пацкан: Фахівці з Національного Аудиторського Офісу Великобританії завершили перший етап функціональної оцінки роботи Рахункової палати 27.07.2018
Фахівці з Національного Аудиторського Офісу Великобританії (NAO) завершили перший етап зовнішньої оцінки роботи Рахункової палати. Про це повідомив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, після зустрічі з Головою Міжнародного відділу Національного Аудиторського Офісу Великобританії Кевіном Саммерсгілом та його колегами  детальніше »
Валерій Пацкан зустрівся з делегацією Рахункового суду Румунії 26.07.2018
Голова Рахункової палати Валерій Пацкан зустрівся з делегацією Рахункового суду Румунії на чолі з віце-президентом Аудиторського органу, членом пленуму Рахункового суду Румунії Флоріном Тунару  детальніше »
Валерій Пацкан: Кошти на "Євробачення-2017" в Україні витрачалися зі значними порушеннями 26.07.2018
Рахункова палата виявила значні недоліки у використанні коштів на проведення «Євробачення 2017» в Україні. А сьогодні саме через брак коштів український представник не поїде на дитяче «Євробачення»  детальніше »
Валерій Пацкан зустрівся з Послом Канади 24.07.2018
Голова Рахункової палати Валерій Пацкан зустрівся з Послом Канади в Україні Романом Ващуком. І відзначив, що Рахункова палата зацікавлена у співпраці з Управлінням Генерального аудитора Канади (Office of the Auditor General of Canada)  детальніше »
Валерій Пацкан: Рахункова палата перевіряє стан виплат переселенцям для покриття витрат на проживання 24.07.2018
Рахункова палата перевіряє, наскільки ефективно використовувалися кошти Держбюджету, які щомісячно виділяються переселенцям для покриття витрат на проживання. Про це повідомив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан  детальніше »

Офіційні повідомлення
Офіційні повідомлення
Понад 150 млн грн додаткового обсягу освітньої субвенції з держбюджету не забезпечили очікуваного результату
Міненерговугілля не забезпечило повноцінної реалізації держполітики в електроенергетичному комплексі в частині розвитку гідроенергетики
Аудитори Рахункової палати надали рекомендації для усунення недоліків як МОЗ, так і "Інституту серця"
Події та зустрічі
Події та зустрічі
Валерій Пацкан: Фахівці з Національного Аудиторського Офісу Великобританії завершили перший етап функціональної оцінки роботи Рахункової палати
Валерій Пацкан зустрівся з делегацією Рахункового суду Румунії
Валерій Пацкан зустрівся з Послом Канади
Бюлетені
Регулярні звіти про доходи і видатки Державного бюджету України мають бути оприлюднені.
Про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених у 2015-2016 роках та I півріччі 2017 року Міністерству охорони здоров'я України для здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій за бюджетною
Висновки щодо проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік"
Звіти
Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України