16 грудня 2018    
Пошук
Реєстрація
Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
«Контроль від імені Верховної Ради України за надходженням коштів до Державного бюджету України та їх використанням здійснює Рахункова палата»
Конституція України, стаття 98
Ігор Яремчук: Сьогодні потрібні зміни до законодавства щодо забезпечення державною охороною органів державної влади та їх посадових осіб 13.12.2018
Рахункова палата рекомендувала внести зміни до законодавства в частині забезпечення державною охороною органів державної влади України та їх посадових осіб. Оскільки закон «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб» був ухвалений у 1998 році і не відповідає сьогоднішнім реаліям. Про це заявив член Рахункової палати Ігор Яремчук, відповідальний за проведення аудиту ефективності використання бюджетних коштів Управлінням державної охорони України, під час якого досліджувалося питання відповідності охорони посадових осіб Закону України «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб»  детальніше »
Задекларовані принципи розвитку театрів не виконуються - Рахункова палата 13.12.2018
Рахункова палата провела аудит ефективності використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку національних театрів, та використання і розпорядження об'єктами державної власності, належними державі матеріальними та іншими активами, що мають фінансові наслідки для державного бюджету  детальніше »
Рахункова палата розпочала захід державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту) в Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області 12.12.2018
Член Рахункової палати Ірина Іванова розпочала державний зовнішній фінансовий контроль (аудит) в Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області.   детальніше »
Валерій Пацкан: Рахункова палата отримає доступ до бази даних Державного земельного кадастру 12.12.2018
Рахункова палата отримає доступ до Державного земельного кадастру та інших реєстрів. Про це повідомив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан  детальніше »
Система виплати компенсацій чорнобильцям є неефективною і має бути переглянута - Рахункова палата 12.12.2018
Діюча система виплати компенсацій та допомог чорнобильцям має бути переглянута, оскільки є неефективною та порушує права громадян на отримання належних пільг. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на виплату компенсацій та допомог громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затверджено на засіданні Рахункової палати  детальніше »
Рахункова палата провела плановий аудит у Міністерстві юстиції України 11.12.2018
З метою встановлення фактичного стану справ та надання оцінки продуктивності, результативності та економності витрачання Мін'юстом коштів державного бюджету Рахунковою палатою проведено аудит ефективності використання коштів загального фонду державного бюджету, виділених упродовж 2017 – 9 місяців 2018 року на центральний апарат міністерства за бюджетною програмою «Керівництво та управління у сфері юстиції»  детальніше »
Додаткове фінансування органів ДФС упродовж 2017 року не призвело до покращення забезпечення митниць необхідним обладнанням - Рахункова палата 10.12.2018
Державною фіскальною службою України як відповідальним виконавцем бюджетної програми "Керівництво та управління у сфері фіскальної політики" на забезпечення своєї діяльності протягом 2016-2017 років та І півріччя 2018 року загалом використано 18,5 млрд гривень. Попри належне фінансування, упродовж 2017 року та I півріччя 2018 року ДФС не закупила необхідного обладнання для ефективного контролю на митницях  детальніше »
Валерій Пацкан: Наступного року ми плануємо перевірити, як витрачалися бюджетні кошти, виділені на такі важливі сфери як оборона, забезпечення військових, допомога переселенцям 06.12.2018
В умовах війни ми хочемо переконатися в тому, що кожна гривня, виділена з державного бюджету на військових чи переселенців, була витрачена за призначенням. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан під час круглого столу «Збройна агресія Росії: виклики для світового порядку та рішення для України»  детальніше »
Валерій Пацкан привітав військових з Днем Збройних Сил України 06.12.2018
Шановні військовослужбовці, щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України!   детальніше »
Валерій Пацкан закликав Верховну Раду дати оцінку недопуску Рахункової палати до аудиту в "Нафтогазі" 03.12.2018
Верховна Рада України має висловити свою позицію щодо недопуску контрольної групи Рахункової палати до проведення аудиту в НАК «Нафтогаз». Про це заявив під час погоджувальної ради керівників фракцій та комітетів Верховної Ради Голова Рахункової палати Валерій Пацкан  детальніше »
Держава активізувала підтримку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, але чиновники не забезпечили ефективного використання коштів держбюджету - звіт Рахункової палати 29.11.2018
Держава активізувала підтримку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Але деякі чиновники не забезпечили ефективного використання коштів держбюджету  детальніше »
Рахункова палата уповноважена здійснювати захід державного зовнішнього фінансового контролю в НАК "Нафтогаз" 28.11.2018
Рахункова палата уповноважена здійснювати захід державного зовнішнього фінансового контролю в НАК «Нафтогаз»  детальніше »
Валерій Пацкан: Вимагаю від уряду сприяти проведенню аудиту Рахункової палати в "Нафтогазі", оскільки керівництво Компанії його блокує 28.11.2018
НАК «Нафтогаз» блокує проведення аудиту Рахунковою палатою. Про це під час засідання Кабінету Міністрів заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан  детальніше »
Валерій Пацкан: Рахункова палата продовжить проводити всі планові аудити в умовах воєнного стану. Жодна перевірка не буде перервана 28.11.2018
Деякі територіальні управління Рахункової палати розташовані в тих областях, де вводиться воєнний стан. Але ми не будемо зупиняти роботу і продовжимо проводити всі планові аудити. Жодна перевірка не буде перервана. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан під час зустрічі зі студентами економічного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка  детальніше »
85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років. Україна пам'ятає, світ визнає! 23.11.2018
85-ті роковини Голодомору 1932–1933 років. Найстрашнішої трагедії в історії України. Геноцид Українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР. Злочин, виправдань якому не має бути  детальніше »
Валерій Пацкан: Для вчасного "старту" монетизації субсидій уряду необхідно вже до кінця 2018 року затвердити її механізм 23.11.2018
Для реалізації монетизації пільг та субсидій у 2019 році уряду необхідно невідкладно до кінця поточного року ухвалити низку нормативних документів. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, коментуючи ухвалення держбюджету-2019  детальніше »
Аудитори Рахункової палати та експерти Державного контролю Латвійської Республіки обмінялися знаннями та практичним досвідом щодо аудиту ефективності 22.11.2018
У Рахунковій палаті відбувся дводенний семінар за участю експертів офісу Державного контролю Латвійської Республіки та аудиторів Рахункової палати на тему «Обмін знаннями та практичні аспекти аудиту ефективності – особливості, практична користь»  детальніше »
Нацкомісія з радіаційного захисту населення отримує бюджетні кошти, але не працює через закінчення своїх повноважень - Рахункова палата 21.11.2018
Рахункова палата рекомендує парламенту оновити склад Національної комісії з радіаційного захисту населення. Повноваження попереднього складу припинилися вже майже 4 роки тому, відповідно, Комісія не може виконувати покладені на неї обов'язки. Такі рекомендації ухвалені за результатами фінансового аудиту Нацкомісії з радіаційного захисту населення України   детальніше »
Повідомлення 20.11.2018
Рішенням Рахункової палати від 13 листопада 2018 року № 29-7 «Про внесення змін до Плану роботи Рахункової палати на 2018 рік» змінено дату проведення планового засідання Рахункової палати з 27 листопада на 29 листопада 2018 року  детальніше »
Лісове господарство потребує посилення державного контролю - Рахункова палата 20.11.2018
Держлісагентством не забезпечено виконання його територіальними органами повноважень у частині контролю за дотриманням суб'єктами господарювання чинного законодавства з питань ведення лісового господарства. За відсутності контролю ДФС за її територіальними органами ГУ ДФС у Хмельницькій та Чернівецькій областях не забезпечено повноти і своєчасності сплати податків та інших надходжень до держбюджету суб'єктами господарювання у сфері лісового господарства  детальніше »
Рахункова палата засвідчує зростання ризиків втрати наукового потенціалу в аграрному секторі 19.11.2018
Рахункова палата засвідчує зростання ризиків втрати наукового потенціалу в аграрному секторі економіки країни. Про це йдеться у Звіті про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих Міністерством аграрної політики та продовольства України на дослідження, прикладні наукові та науково-технічні розробки у сфері розвитку агропромислового комплексу  детальніше »
Валерій Пацкан: Пропозиції народних депутатів до держбюджету щодо збільшення видатків повинні подаватися одночасно з обґрунтованими джерелами надходжень 16.11.2018
Пропозиції народних депутатів до держбюджету щодо збільшення видатків повинні подаватися одночасно з обґрунтованими джерелами надходжень. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан під час дискусії щодо ухвалення держбюджету на 2019 рік від VoxUkraine за участі урядовців, депутатів, представників МВФ, експертів та журналістів  детальніше »
Пацкан: Фінансова незалежність Рахункової палати має бути посилена 14.11.2018
Фінансова незалежність Рахункової палати має бути посилена. Така норма прописана і в Лімській декларації керівних принципів аудиту державних фінансів. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан під час виступу перед учасниками міжнародної конференції: «Зміцнення наглядової функції парламенту в країнах Східного Партнерства», яка проходить у Києві і зібрала представників 7 держав.  детальніше »
Пацкан: Невиконання плану видатків загального фонду держбюджету за підсумками трьох кварталів 2018 року - 57,7 млрд грн 13.11.2018
Невиконання плану надходжень загального фонду державного бюджету зросло з 74 млрд грн у першому півріччі до 94 млрд грн у січні-вересні цього року. Це стало основною причиною невиконання плану видатків загального фонду за підсумками трьох кварталів 2018 року на 57,7 млрд грн, або 8,5%  детальніше »

Офіційні повідомлення
Офіційні повідомлення
Ігор Яремчук: Сьогодні потрібні зміни до законодавства щодо забезпечення державною охороною органів державної влади та їх посадових осіб
Задекларовані принципи розвитку театрів не виконуються - Рахункова палата
Рахункова палата розпочала захід державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту) в Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області
Події та зустрічі
Події та зустрічі
Аудитори Рахункової палати та експерти Державного контролю Латвійської Республіки обмінялися знаннями та практичним досвідом щодо аудиту ефективності
"Фінансова децентралізація в Україні вимагає імплементації Рахунковою палатою кращого європейського досвіду щодо аудиту місцевих бюджетів", - Андрій Майснер
Валерій Пацкан на зустрічі з Послом Великої Британії: Ми плануємо запустити пілотний проект, який стосуватиметься місцевих бюджетів. І розраховуємо на вашу підтримку
Бюлетені
Регулярні звіти про доходи і видатки Державного бюджету України мають бути оприлюднені.
Про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених у 2015-2016 роках та I півріччі 2017 року Міністерству охорони здоров'я України для здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій за бюджетною
Висновки щодо проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік"
Звіти
Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України