13.03.2018

Пройшло засідання Рахункової палати

 

13 березня 2018 року під головуванням Голови Рахункової палати Р. М. Магути відбулося засідання установи, на якому розглянуто результати чотирьох контрольно-аналітичних заходів.

 

 

Першим обговорювався Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Національному агентству України з питань державної служби на професійне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Доповідач - член Рахункової палати І. М. Заремба.

На розгляд питання було запрошено Голову Національного агентства України з питань державної служби К. О. Ващенка.

 

І. М. Заремба

К. О. Ващенко

 

Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на виплату соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів представила член Рахункової палати М. Я. Шулежко.

Запрошений на розгляд питання - заступник Міністра соціальної політики України М. І. Шамбір.

 

М. Я. Шулежко

М. І. Шамбір

 

Наступним розглядався Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на реконструкцію споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництва технологічної лінії по обробці і утилізації осадів Бортницької станції аерації. Доповідав член Рахункової палати І. М. Заремба.

На розгляд питання було запрошено Голову правління - генерального директора приватного акціонерного товариства «Акціонерна компанія «Київводоканал» Д. Ю. Новицького.

 

Д. Ю. Новицький

 

Останнім розглядався Звіт про результати аудиту стану виконання повноважень Міністерством юстиції України щодо забезпечення контролю за справлянням адміністративних зборів та платежів у сфері державної реєстрації. Доповідач - член Рахункової палати В. І. Невідомий.

На розгляд питання було запрошено в. о. Державного секретаря Міністерства юстиції України, директора департаменту персоналу Н. П. Сову, заступника начальника управління розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації В. В. Нікітіна.

 

В. І. Невідомий

В. В. Нікітін

 

На засіданні також йшлося про ряд питань, що стосуються діяльності Рахункової палати України.

Звіти та рішення про результати проведених контрольно-аналітичних заходів будуть розміщені на веб-порталі Рахункової палати.

повернутись