07.03.2018

Рахункова палата розглянула низку звітів

 

6 березня 2018 року під головуванням т. в. п. Голови Рахункової палати О. С. Яременка відбулося чергове засідання установи, на якому розглянуто результати шести аудитів.

 

 

Першим обговорювався Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених на здійснення правосуддя Вищим господарським судом України. Доповідач - член Рахункової палати В. І. Невідомий.

На розгляд питання було запрошено Голову ліквідаційної комісії з припинення діяльності Вищого господарського суду України Л. В. Соловйову.

 

В. І. Невідомий

Л. В. Соловйова

 

Звіт про результати аналізу фінансування та виконання програм секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу в Україні презентував член Рахункової палати В. П. Пилипенко.

Запрошений на розгляд питання - заступник Міністра фінансів України Ю. Б. Буца.

 

В. П. Пилипенко

Ю. Б. Буца

 

Наступним розглядався Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на заходи з реалізації державної політики у сфері відновлення та збереження національної пам'яті Українського народу. Доповідав член Рахункової палати І. М. Заремба.

На розгляд питання було запрошено Першого заступника Міністра культури України С. В. Фоменко.

 

І. М. Заремба

С. В. Фоменко

 

У обговоренні питання брав участь Голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності М. Л. Княжицький.

 

М. Л. Княжицький

 

На засіданні Рахункової палати також обговорювався Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на створення і забезпечення функціонування центрів надання адміністративних послуг, який представив член Рахункової палати Г. Ю. Самусь.

На розгляд питання було запрошено Державного секретаря Міністерства соціальної політики України В. В. Іванкевича.

 

 

Г. Ю. Самусь

В. В. Іванкевич

 

Далі член Рахункової палати М. Я. Шулежко доповіла про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на управління у сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності, та розпорядження ними.

На розгляд питання було запрошено заступника Міністра аграрної політики України з питань європейської інтеграції О. В. Трофімцеву та в. о. Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру О. К. Колотіліна.

 

 

М. Я. Шулежко

О. К. Колотілін

 

Останнім розглядався Звіт про результати аудиту ефективності та обґрунтованості застосування податкових пільг з податку на додану вартість за операціями з постачання та ввезення на митну територію України лікарських засобів і медичних виробів. Доповідач - член Рахункової палати В. І. Невідомий.

На розгляд питання було запрошено Першого заступника Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками В. В. Цілину та директора департаменту податків і зборів з юридичних осіб Державної фіскальної служби України О. В. Антіпову.

 

 

В. В. Цілина

О. В. Антіпова

 

На засіданні також йшлося про ряд питань, що стосуються діяльності Рахункової палати України.

Звіти та рішення про результати проведених контрольно-аналітичних заходів будуть розміщені на веб-порталі Рахункової палати.

повернутись