13.12.2016

Делегація Рахункової палати взяла участь у ХХІІ Конгресі INTOSAI

 

Делегація Рахункової палати на чолі з тимчасово виконуючим обов'язки Голови О. С. Яременком взяла участь у роботі XXIІ Конгресу Міжнародної організації вищих органів фінансового контролю (INTOSAI), який відбувся 5-11 грудня 2016 року в м. Абу-Дабі (Об'єднані Арабські Емірати).

(на фото з права на ліво: Шах Г.А. - начальник управління стандартів,
аналітики та розвитку РП; Яременко О.С. - Т.в.п. Голови Рахункової палати)

Головні теми Конгресу, які обговорювались, - "Яким чином INTOSAI може сприяти виконанню Порядку денного ООН з питань сталого розвитку до 2030 року, включаючи належне управління та посилення боротьби з корупцією" і "Професіоналізація: що може підвищити довіру до INTOSAI та зробити її більш авторитетною міжнародною організацією".

Делегація Рахункової палати взяла активну участь в обговоренні питань, передбачених порядком денним, зокрема в спільному заході IDI/EUROSAI "Портфель програм IDI з інституційного розвитку на 2016-2018 роки".

(на фото праворуч: Яременко О.С. - Т.в.п. Голови Рахункової палати)

На Конгресі було затверджено стратегічний план INTOSAI на 2017-2022 роки та схвалено нові редакції ряду Міжнародних стандартів вищих органів фінансового контролю, що стосуються кодексу етики та загальних керівних принципів аудиту ефективності.

Під час заходу т.в.п. Голови О.С. Яременко провів низку двосторонніх зустрічей, на яких сторони обговорили та погодили перспективи і шляхи подальшого співробітництва. Зокрема, відбулися зустрічі керівника делегації ВОФК України з Генеральним Секретарем EUROSAI, Президентом Аудиторського суду Іспанії Рамоном Альваресом де Міранда Гарсія, Президентом Державного аудиторського офісу Угорщини Ласло Домокошем, Генеральним прокурором Аудиторського суду Італії Клаудіо Галтієрі, Президентом Вищої палати контролю Польщі Кшиштофом Квятковським, заступником Генерального аудитора і контролера Національного аудиторського офісу Великобританії Джоном Торпом.

У рамках презентації діяльності EUROSAI за період між конгресами INTOSAI були представлені здобутки робочої групи EUROSAI з аудиту коштів, виділених на попередження і ліквідацію наслідків катастроф, яку очолює Рахункова палата України.

За результатами Конгресу INTOSAI прийнята Абу-Дабійська декларація.

повернутись