16 лютого 2019
Головна » Про Рахункову палату » Структурні підрозділи
Туглук Василь Юрійович

Василь Юрійович Туглук народився 2 липня 1953 року в селі Малий Ключів Коломийського району Івано-Франківської області.

Освіта - вища.

Закінчив Чернівецький державний університет, навчався у Київському інституті політології і соціального управління.

Працював у газетах Чернівецької, Івано-Франківської, Київської областей на посадах кореспондента, заввідділом економіки, заступника редактора.

У 1991 - 1997 роках - спецкор, парламентський оглядач, заввідділом економіки газети "Голос України".

У 1997 - 1998 роках заввідділом Рахункової палати.

Працював головним редактором газети "Правозахисник України". З 2003 року - заступник начальника управління інформаційного забезпечення Київської міської державної адміністрації.

З жовтня 2006 року по травень 2009 року працював начальником управління інформаційної політики Рахункової палати.

Заслужений журналіст України (2005).

Державний службовець 5 рангу.