23 квiтня 2019
Головна » Про Рахункову палату » Структурні підрозділи
Косінов Станіслав Анатолійович

Станіслав Анатолійович Косінов народився 29 грудня 1971 року в м. Харкові.

У 1996 році закінчив Харківську національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю "Правознавство", юрист.

Під час навчання працював юрисконсультом ТОВ "Астра-Україна" та юристом АТ "Станк" (м. Харків).

З жовтня 1996 по травень 2000 року - аспірант,  асистент кафедри цивільного права Харківської національної юридичної академії України ім. Я. Мудрого.

З травня 2000 по лютий 2001 року працював заступником директора Харківської філії спеціалізованого підприємства "Укрспец'юст" Міністерства юстиції України.

З березня 2001 по квітень 2002 року працював директором ТОВ "Енергосервіс" (м. Харків).

У 2002-2006 роках -  народний депутат України. Роботу на посаді народного депутата України поєднував з викладацькою діяльністю на посаді доцента кафедри цивільного права Харківської національної юридичної академії України ім. Я. Мудрого.

З липня 2006 року по жовтень 2012 року працював начальником територіального управління Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях (у м. Харків).

Кандидат юридичних наук (1999 р.).

Державний службовець 1 рангу.