18 березня 2019    
Пошук
Головна » Новини сайту

 

Новини сайту


Архів поновлень сайту

14.03.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Рахункова палата пропонує вищим органам аудиту країн-учасниць Базельської конвенції провести спільний міжнародний аудит щодо стану поводження з небезпечними відходами", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

12.03.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Стратегія подолання бідності має базуватися на трудовій, а не на соціально-дотаційній основі – Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

12.03.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан на конференції EUROSAI-ASOSAI у Єрусалимі виступив з ініціативою щодо створення в рамках INTOSAI Спецгрупи з аудиту оцінювання збитків і втрат від військових конфліктів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

11.03.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність управління об'єктами державної власності та державним майном, закріпленим за державними підприємствами Міністерства оборони України, та використання ними коштів, отриманих на виконання замовлень Міністерства оборони України".

11.03.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності управління об'єктами державної власності та державним майном, закріпленим за державними підприємствами Міністерства оборони України, та використання ними коштів, отриманих на виконання замовлень Міністерства оборони України.

11.03.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Держконтролер Ізраїлю підтримує ініціативу Рахункової палати щодо створення Спецгрупи ІNTOSAI з аудиту оцінювання збитків завданих військовими конфліктами", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

11.03.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України.

11.03.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "При 100-відсотковому фінансуванні Держархбуд­інспекція виконала результативні показники бюджетної програми лише на 50%", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

07.03.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Цьогоріч Вищі органи аудиту України, Польщі та Словаччини розпочнуть спільний аудит щодо контролю за транскордонним перевезенням небезпечних відходів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

07.03.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Національне агентство України з питань державної служби потребує додаткового нормативно-правового врегулювання своєї діяльності", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

07.03.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету на будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України".

07.03.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України.

06.03.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету, виділених Національному агентству України з питань державної служби на керівництво та функціональне управління у сфері державної служби".

06.03.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Національному агентству України з питань державної служби на керівництво та функціональне управління у сфері державної служби.

06.03.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Національному агентству України з питань державної служби на керівництво та функціональне управління у сфері державної служби.

05.03.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан презентував Послам ініціативу Рахункової палати створити Спецгрупу INTOSAI з аудиту оцінювання збитків внаслідок військового конфлікту на Сході та анексії Криму", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

27.02.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Єдині міжнародні стандарти підрахунку збитків, завданих військовими конфліктами, дозволять мати об'єктивну картину наслідків агресії Росії", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

21.02.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Пацкан: Рахункова палата отримала доступ до реєстрів Мін'юста. Це дозволить скоротити термін проведення аудитів і сприятиме підвищенню їх якості", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

21.02.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "МОЗ не забезпечило своєчасну реалізацію більшості заходів проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» на центральному рівні", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

18.02.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність впровадження проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей», що підтримується коштами Міжнародного банку реконструкції та розвитку".

18.02.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності впровадження проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей", що підтримується коштами Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

18.02.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності впровадження проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей", що підтримується коштами Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

13.02.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів Державного бюджету України, виділених Міністерству молоді та спорту України на розвиток спорту серед осіб з інвалідністю та їх фізкультурно-спортивну реабілітацію".

13.02.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених Міністерству молоді та спорту України на розвиток спорту серед осіб з інвалідністю та їх фізкультурно-спортивну реабілітацію.

13.02.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених Міністерству молоді та спорту України на розвиток спорту серед осіб з інвалідністю та їх фізкультурно-спортивну реабілітацію.

11.02.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата рекомендує Мінмолодьспорту забезпечити більш ефективне управління бюджетними коштами на розвиток спорту серед осіб з інвалідністю", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

08.02.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата зацікавлена у посиленні контролю за використанням фінансової допомоги Україні з боку ЄС", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

08.02.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата та Вищий аудиторський офіс Чехії спільно аналізуватимуть стан забезпечення прав трудових мігрантів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

08.02.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Ми пропонуємо INTOSAI створити Спецгрупу з аудиту оцінювання збитків від військових конфліктів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

07.02.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Рахункова палата і Консультативна місія ЄС розпочали професійний діалог", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

07.02.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан у Варшаві закликав світових лідерів фінансового контролю підтримати Україну під час аналізу підрахунків збитків і втрат, нанесених Росією", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

07.02.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Голова Рахункової палати вручив своєму польському колезі орден Ярослава Мудрого з нагоди 100-річчя Вищої палати контролю Польщі", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

06.02.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан відвідає Польщу з нагоди 100-річчя Вищої палати контролю та зустрінеться зі світовими лідерами фінансового контролю", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

06.02.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата вже незабаром оприлюднить інформацію щодо виявлених порушень при ремонті доріг у трьох областях України", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

05.02.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Рахункова палата розпочала аудит у Службі автомобільних доріг на Хмельниччині", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

05.02.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Розгляд питання на засіданні Рахункової палати".

05.02.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про затвердження Порядку складання сертифікатів незалежності.

01.02.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Розгляд питання на засіданні Рахункової палати".

01.02.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про проведення оцінки корупційних ризиків у Рахунковій палаті.

01.02.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Розгляд питання на засіданні Рахункової палати".

01.02.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про затвердження Антикорупційної програми Рахункової палати на 2018 рік (в новій редакції).

31.01.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата та ДБР співпрацюватимуть у сфері виявлення фінансових правопорушень", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

23.01.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання бюджетних коштів на забезпечення здійснення правосуддя місцевими господарськими судами".

23.01.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів на забезпечення здійснення правосуддя місцевими господарськими судами.

23.01.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів на забезпечення здійснення правосуддя місцевими господарськими судами.

23.01.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров'я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей"".

23.01.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров'я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей".

23.01.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров'я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей".

21.01.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: У 2019 році Рахункова палата зосередиться на питаннях обороноздатності, потребах переселенців. Заплановані аудити в Укрзалізниці, НАБУ та НАЗК", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

18.01.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата розпочала аудит автомобільних доріг державного значення у Закарпатській області", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

10.01.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» у регіонах за три роки виконаний лише на чверть, а понад 72% коштів не використано", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

09.01.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Цього року ми розпочинаємо фінансові аудити за міжнародними стандартами", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

08.01.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання та розпорядження майном державного підприємства «ПРОЗОРРО», що має фінансові наслідки для державного бюджету".

08.01.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання та розпорядження майном державного підприємства "ПРОЗОРРО", що має фінансові наслідки для державного бюджету.

08.01.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання та розпорядження майном державного підприємства "ПРОЗОРРО", що має фінансові наслідки для державного бюджету.

04.01.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Пацкан: Рахункова палата отримає доступ до інформаційних систем Казначейства та ДФС, що оптимізує проведення нею аудитів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

04.01.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата вказала на ризики реалізації Стратегії реформування судоустрою", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

03.01.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету Державним агентством з питань електронного урядування України на електронне урядування та Національну програму інформатизації".

03.01.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету Державним агентством з питань електронного урядування України на електронне урядування та Національну програму інформатизації.

03.01.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету Державним агентством з питань електронного урядування України на електронне урядування та Національну програму інформатизації.

03.01.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата: кошти на електронне урядування та Національну програму інформатизації використані неефективно", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

02.01.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Розгляд питання на засіданні Рахункової палати".

02.01.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету, виділених на виконання повноважень органами Державної фіскальної служби України".

02.01.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на виконання повноважень органами Державної фіскальної служби України.

02.01.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на виконання повноважень органами Державної фіскальної служби України.

02.01.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Національна система управління та контролю в рамках програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства на 2014–2020 роки потребує вдосконалення", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

 

Архів поновлень сайту

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України