15 грудня 2018    
Пошук
Головна » Новини сайту

 

Новини сайту


Архів поновлень сайту

13.12.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Ігор Яремчук: Сьогодні потрібні зміни до законодавства щодо забезпечення державною охороною органів державної влади та їх посадових осіб", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

13.12.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Задекларовані принципи розвитку театрів не виконуються – Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

12.12.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата розпочала захід державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту) в Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

12.12.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата отримає доступ до бази даних Державного земельного кадастру", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

12.12.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Система виплати компенсацій чорнобильцям є неефективною і має бути переглянута – Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

11.12.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата провела плановий аудит у Міністерстві юстиції України", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

10.12.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Додаткове фінансування органів ДФС упродовж 2017 року не призвело до покращення забезпечення митниць необхідним обладнанням – Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

06.12.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Наступного року ми плануємо перевірити, як витрачалися бюджетні кошти, виділені на такі важливі сфери як оборона, забезпечення військових, допомога переселенцям", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

06.12.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан привітав військових з Днем Збройних Сил України", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

04.12.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету, спрямованих Міністерством аграрної політики та продовольства України на дослідження, прикладні наукові та науково-технічні розробки у сфері розвитку агропромислового комплексу".

04.12.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих Міністерством аграрної політики та продовольства України на дослідження, прикладні наукові та науково-технічні розробки у сфері розвитку агропромислового комплексу.

04.12.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих Міністерством аграрної політики та продовольства України на дослідження, прикладні наукові та науково-технічні розробки у сфері розвитку агропромислового комплексу.

03.12.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан закликав Верховну Раду дати оцінку недопуску Рахункової палати до аудиту в «Нафтогазі»".

03.12.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність виконання повноважень органами державної влади Хмельницької та Чернівецької областей щодо повноти та своєчасності сплати податків та інших надходжень до державного бюджету суб'єктами господарювання у сфері лісового господарства".

03.12.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності виконання повноважень органами державної влади Хмельницької та Чернівецької областей щодо повноти та своєчасності сплати податків та інших надходжень до державного бюджету суб'єктами господарювання у сфері лісового господарства.

03.12.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності виконання повноважень органами державної влади Хмельницької та Чернівецької областей щодо повноти та своєчасності сплати податків та інших надходжень до державного бюджету суб'єктами господарювання у сфері лісового господарства.

03.12.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Фінансовий аудит Національної комісії з радіаційного захисту населення України".

03.12.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати фінансового аудиту Національної комісії з радіаційного захисту населення України.

03.12.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати фінансового аудиту Національної комісії з радіаційного захисту населення України.

30.11.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Висновок про стан виконання закону про Державний бюджет України на 2018 рік у січні - вересні".

30.11.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Висновок про стан виконання закону про Державний бюджет України на 2018 рік у січні - вересні.

29.11.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Держава активізувала підтримку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, але чиновники не забезпечили ефективного використання коштів держбюджету – звіт Рахункової палати", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

28.11.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Рахункова палата уповноважена здійснювати захід державного зовнішнього фінансового контролю в НАК «Нафтогаз»".

28.11.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Вимагаю від уряду сприяти проведенню аудиту Рахункової палати в «Нафтогазі», оскільки керівництво Компанії його блокує".

28.11.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата продовжить проводити всі планові аудити в умовах воєнного стану. Жодна перевірка не буде перервана".

23.11.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "85-ті роковини Голодомору 1932–1933 років. Україна пам'ятає, світ визнає!".

23.11.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Для вчасного «старту» монетизації субсидій уряду необхідно вже до кінця 2018 року затвердити її механізм", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

22.11.2018

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Аудитори Рахункової палати та експерти Державного контролю Латвійської Республіки обмінялися знаннями та практичним досвідом щодо аудиту ефективності", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

21.11.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Нацкомісія з радіаційного захисту населення отримує бюджетні кошти, але не працює через закінчення своїх повноважень – Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

20.11.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів спеціального фонду Державного бюджету України Державною службою України з безпеки на транспорті".

20.11.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів спеціального фонду Державного бюджету України Державною службою України з безпеки на транспорті.

20.11.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету на заходи з реалізації комплексної реформи державного управління".

20.11.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на заходи з реалізації комплексної реформи державного управління .

20.11.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на заходи з реалізації комплексної реформи державного управління.

20.11.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Лісове господарство потребує посилення державного контролю – Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

19.11.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата засвідчує зростання ризиків втрати наукового потенціалу в аграрному секторі", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

16.11.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Пропозиції народних депутатів до держбюджету щодо збільшення видатків повинні подаватися одночасно з обґрунтованими джерелами надходжень", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

14.11.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Пацкан: Фінансова незалежність Рахункової палати має бути посилена", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

13.11.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Пацкан: Невиконання плану видатків загального фонду держбюджету за підсумками трьох кварталів 2018 року – 57,7 млрд грн", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

09.11.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність виконання повноважень органами державної влади в частині забезпечення повноти та своєчасності сплати податків суб'єктами господарювання в сільському господарстві".

09.11.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності виконання повноважень органами державної влади в частині повноти та своєчасності сплати податків суб'єктами господарювання в сільському господарстві.

09.11.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності виконання повноважень органами державної влади в частині забезпечення повноти та своєчасності сплати податків суб'єктами господарювання в сільському господарстві.

09.11.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету, спрямованих на гідрометеорологічну діяльність".

09.11.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на гідрометеорологічну діяльність.

09.11.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на гідрометеорологічну діяльність.

08.11.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету, виділених Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління на здійснення її діяльності".

08.11.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління на здійснення її діяльності.

08.11.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління на здійснення її діяльності.

08.11.2018

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "«Фінансова децентралізація в Україні вимагає імплементації Рахунковою палатою кращого європейського досвіду щодо аудиту місцевих бюджетів», – Андрій Майснер", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

31.10.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата планує провести аудит в «Укрзалізниці»", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

30.10.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Адміністрування ДФС податків за результатами діяльності сільськогосподарських підприємств потребує удосконалення - Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

29.10.2018

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан на зустрічі з Послом Великої Британії: Ми плануємо запустити пілотний проект, який стосуватиметься місцевих бюджетів. І розраховуємо на вашу підтримку", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

29.10.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата: Стратегічний розвиток національної гідрометеорологічної служби - запорука безпеки життєдіяльності людини", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

26.10.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Екологічна післядипломна освіта: результати використання бюджетних коштів є, контролю за ними немає", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

25.10.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність справляння доходів від власності суб'єктів господарювання, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України".

25.10.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності справляння доходів від власності суб'єктів господарювання, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України.

25.10.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності справляння доходів від власності суб'єктів господарювання, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України.

23.10.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Органи влади мають активізувати будівництво майданчиків для габаритно-вагового контролю, щоб запобігти руйнуванню автошляхів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

22.10.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Статус членів Рахункової палати має бути підвищений", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

22.10.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: 50 аудиторів Рахункової палати вже до кінця року пройдуть курс підвищення кваліфікації за кордоном", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

19.10.2018

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан на зустрічі з Хюгом Мінгареллі: Ми зацікавлені у співпраці з ЄС для підвищення ефективності зовнішніх аудитів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

18.10.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання Державною судовою адміністрацією України бюджетних коштів на заходи, спрямовані на забезпечення належних умов для здійснення правосуддя".

18.10.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання Державною судовою адміністрацією України бюджетних коштів на заходи, спрямовані на забезпечення належних умов для здійснення правосуддя.

18.10.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання Державною судовою адміністрацією України бюджетних коштів на заходи, спрямовані на забезпечення належних умов для здійснення правосуддя.

18.10.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання бюджетних коштів, виділених на медичне забезпечення працівників Міністерства внутрішніх справ України, поліцейських та працівників Національної поліції України".

18.10.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених на медичне забезпечення працівників Міністерства внутрішніх справ України, поліцейських та працівників Національної поліції України.

18.10.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених на медичне забезпечення працівників Міністерства внутрішніх справ України, поліцейських та працівників Національної поліції України.

18.10.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата виявила резерви для збільшення доходів держбюджету на 2019 рік. І їх варто спрямувати насамперед на зменшення дефіциту бюджету", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

10.10.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Висновки щодо виконання Державного бюджету України за підсумками трьох кварталів 2018 року в частині надходжень".

10.10.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Висновки щодо виконання Державного бюджету України за підсумками трьох кварталів 2018 року в частині надходжень.

10.10.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Обсяг невиконання плану надходжень загального фонду держбюджету з початку року зростає і становить 93,6 млрд гривень", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

09.10.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету, призначених на надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання".

09.10.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, призначених на надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання.

09.10.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, призначених на надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання.

09.10.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Аналіз виконання заходів з реалізації Стратегії подолання бідності".

09.10.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аналізу виконання заходів з реалізації Стратегії подолання бідності.

09.10.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аналізу виконання заходів з реалізації Стратегії подолання бідності.

08.10.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Мінінфраструктури не забезпечило реального зростання надходжень до держбюджету доходів від власності суб'єктів господарювання, що належать до сфери його управління - Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

05.10.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність впровадження проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України", що підтримується коштами Міжнародного банку реконструкції та розвитку".

05.10.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності впровадження проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України", що підтримується коштами Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

05.10.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності впровадження проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України", що підтримується коштами Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

05.10.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Можливості бюджету для здійснення соціально-економічних видатків у 2019 році зменшаться, оскільки понад 40% доходів підуть на погашення боргу", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

05.10.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "В Україні належно облаштована лише половина приміщень місцевих загальних судів - Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

04.10.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Рахункова палата: За два роки Міноборони побудувало лише один 70-квартирний будинок, в той час коли в черзі на житло перебувають 47 тисяч військовослужбовців", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

04.10.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата перевірить ефективність реалізації програми підтримки фермерства", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

03.10.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата готова сприяти належному фінансовому урядуванню на всіх рівнях", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

02.10.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність функціонування системи електронного адміністрування реалізації пального з метою контролю за надходженням акцизного податку".

02.10.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності функціонування системи електронного адміністрування реалізації пального з метою контролю за надходженням акцизного податку.

02.10.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності функціонування системи електронного адміністрування реалізації пального з метою контролю за надходженням акцизного податку.

02.10.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності виконання зобов'язань України у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва і за Рамковою програмою Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій "Горизонт 2020".

02.10.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність виконання зобов'язань України у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва і за Рамковою програмою Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій "Горизонт 2020"".

02.10.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності виконання зобов'язань України у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва і за Рамковою програмою Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій "Горизонт 2020".

02.10.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

02.10.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "МВС має запровадити єдину відомчу систему охорони здоров'я для підвищення якості медпослуг - Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

26.09.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Висновки щодо проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік"".

26.09.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Висновки щодо проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік".

24.09.2018

У розділі "Гласність - Інтерв`ю та авторські публікації працівників РП" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Обрахований Мінсоцполітики прожитковий мінімум майже вдвічі нижчий за реальний", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

24.09.2018

У розділі "Гласність - Інтерв`ю та авторські публікації працівників РП" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: За півроку роботи оновленої Рахункової палати ми вже виявили порушень на понад 9 млрд грн", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

19.09.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Інформація щодо бюджетних програм РП" розміщено " "Бюджетний запит Рахункової палати на 2019‑2021 роки".

19.09.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій ".

19.09.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

19.09.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати фінансового аудиту Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру .

19.09.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "МОН має змінити підходи у використанні коштів держбюджету на міжнародне науково-технічне співробітництво, щоб Україна почала отримувати від цього вигоду - Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

18.09.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Мінсоцполітики непродуктивно та нерезультативно використовує кошти на модернізацію системи соціальної підтримки населення України - Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

17.09.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати‑Бюлетені" розміщено бюлетень Висновок про стан виконання закону про Державний бюджет України на 2018 рік у першому півріччі .

17.09.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення " Запровадження ефективного моніторингу за виробництвом пального значно збільшить надходження до Держбюджету з акцизу на пальне, - Рахункова палата ", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

14.09.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення " "Завдяки субвенції з держбюджету тисячі дітей з особливими освітніми потребами сіли за парти у загальноосвітніх школах - це важливий здобуток держави", - заступник Голови Рахункової палати Андрій Майснер ", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

14.09.2018

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення " Валерій Пацкан та Іраклій Меквабішвілі підписали Меморандум про взаєморозуміння між Рахунковою палатою України та Державним аудиторським офісом Грузії ", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

14.09.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на соціальний захист ветеранів війни.

13.09.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення " Валерій Пацкан: Я ініціюватиму, щоби в план аудитів на наступний рік були включені перевірки програм "теплі кредити" та "доступні ліки" ", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

12.09.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення Ефективність управління майном Державного підприємства обслуговування повітряного руху України, що має фінансові наслідки для державного бюджету .

12.09.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг .

12.09.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення " У ситуації з бідністю в Україні відбулися позитивні зрушення, водночас рівень бідності за немонетарним критерієм у 2017 році збільшився до 27% - Рахункова палата ", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

11.09.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих Міністерством екології та природних ресурсів України на охорону і раціональне використання водних ресурсів .

11.09.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів субвенції з державного бюджету, спрямованої місцевим бюджетам на виплату тимчасової державної допомоги дітям.

10.09.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Регламент Рахункової палати" .

07.09.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на надання спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги Державною установою "Інститут серця Міністерства охорони здоров'я України" .

07.09.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання у Кіровоградській та Чернівецькій областях додаткового обсягу освітньої субвенції .

07.09.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення " Фахівці з Національного Аудиторського Офісу Великобританії завершили другий етап зовнішньої оцінки роботи Рахункової палати ", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

06.09.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення " Виконання Нацкомфінпослуг повноважень щодо нагляду за наданням фінпослуг та додержанням законів учасниками ринку не відповідає світовим стандартам ", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

05.09.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Національній академії прокуратури України .

05.09.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата братиме активну участь в бюджетному процесі на 2019 рік ", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

04.09.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Висновок про стан виконання закону про Державний бюджет України на 2018 рік у першому півріччі .

04.09.2018

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення " Вищі органи контролю України і Польщі проведуть спільний аудит щодо контролю за транскордонним перевезенням небезпечних відходів та їх видаленням ", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

03.09.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата ініціювала проведення спільних міжнародних аудитів з Вищою палатою контролю Польщі в сферах освіти, охорони здоров'я і соціальної політики ", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

31.08.2018

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Пацкан: Рахункова палата та Вища палата контролю Польщі проведуть три спільні міжнародні аудити, важливі для Карпатського регіону", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

31.08.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності виконання повноважень державними органами щодо забезпечення контролю за дотриманням суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності вимог валютного законодавства.

31.08.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності та обґрунтованості застосування податкових пільг з податку на додану вартість за операціями з постачання навчальними закладами послуг із здобуття вищої освіти.

31.08.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів окремих трансфертів з Державного бюджету України, наданих місцевому бюджету м. Умань.

30.08.2018

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан та Кшиштоф Квятковські підписали Львівську декларацію співробітництва та партнерства між Рахунковою палатою України та Вищою палатою контролю Польщі", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

30.08.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на забезпечення діяльності Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України.

30.08.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Через неналежне управління держмайном Украерорухом неефективно використано майже 280 млн гривень", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

29.08.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата виступає за збереження субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

29.08.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата вже готова прийняти на стажування студентів КНТЕУ", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

29.08.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аналізу стану публічних (державних) закупівель у 2017 році.

29.08.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аналізу Звіту Антимонопольного комітету України за 2017 рік у частині, що впливає на виконання бюджету.

28.08.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: План доходів загального фонду Держбюджету у першому півріччі не виконано на 15 млрд гривень", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

28.08.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів, спрямованих на забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017" в Україні.

27.08.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету, передбачених на будівництво та реконструкцію гідроакумулюючих електростанцій та управління об'єктами державної власності у сфері гідроенергетики".

27.08.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, передбачених на будівництво та реконструкцію гідроакумулюючих електростанцій та управління об'єктами державної власності у сфері гідроенергетики.

23.08.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Голова Рахункової палати Валерій Пацкан привітав українців з Днем Незалежності", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

23.08.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Український прапор - це символ боротьби, перемоги і нашої незламної віри", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

22.08.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету, виділених на надання спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги Державною установою "Інститут серця Міністерства охорони здоров'я України"".

22.08.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на надання спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги Державною установою "Інститут серця Міністерства охорони здоров'я України".

20.08.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Держава заборгувала ветеранам Другої світової війни: чи дочекаються вони законодавчо встановлених соціальних гарантій?", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

17.08.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів резервного фонду державного бюджету в 2017 році.

13.08.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Понад 150 млн грн додаткового обсягу освітньої субвенції з держбюджету не забезпечили очікуваного результату", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

10.08.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Міненерговугілля не забезпечило повноцінної реалізації держполітики в електроенергетичному комплексі в частині розвитку гідроенергетики", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

10.08.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Аудитори Рахункової палати надали рекомендації для усунення недоліків як МОЗ, так і «Інституту серця»", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

09.08.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Мінекології упродовж 3-х років не реалізувало більше половини запланованих заходів з покращення якості води", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

09.08.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан ініціює бойкот конгресу INTOSAI у Москві", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

08.08.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Правоохоронці розпочали вже 3 досудових розслідування в кримінальних провадженнях за аудитами Рахункової палати", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

08.08.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аналізу звіту Фонду державного майна України за 2017 рік у частині, що впливає на виконання державного бюджету.

07.08.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання у Кіровоградській та Чернівецькій областях додаткового обсягу освітньої субвенції".

07.08.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання у Кіровоградській та Чернівецькій областях додаткового обсягу освітньої субвенції.

07.08.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів, спрямованих на забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017" в Україні".

07.08.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів, спрямованих на забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017" в Україні.

07.08.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Фінансовий аудит Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру".

07.08.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати фінансового аудиту Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

07.08.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету, спрямованих Міністерством екології та природних ресурсів України на охорону і раціональне використання водних ресурсів".

07.08.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих Міністерством екології та природних ресурсів України на охорону і раціональне використання водних ресурсів.

06.08.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: За матеріалами Рахункової палати вже розпочаті кримінальні провадження", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

03.08.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати фінансового аудиту Державного агентства України з управління зоною відчуження.

03.08.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених на захист від шкідливої дії вод та розвиток водного господарства на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

03.08.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата провела фінансовий аудит Держгеокадастру", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

02.08.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Підписання Угоди між Рахунковою палатою і КНЕУ поширить і поглибить нашу співпрацю", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

01.08.2018

У розділі "Гласність - Інтерв`ю та авторські публікації працівників РП" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Ідея, яку я пропагую і підтримка якої вже є в уряді, - це електронний бюджет", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

30.07.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан перевірив, як ремонтуються дороги на Львівщині", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

27.07.2018

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Фахівці з Національного Аудиторського Офісу Великобританії завершили перший етап функціональної оцінки роботи Рахункової палати", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

26.07.2018

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан зустрівся з делегацією Рахункового суду Румунії", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

26.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Кошти на «Євробачення-2017» в Україні витрачалися зі значними порушеннями", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

24.07.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Аналіз стану публічних (державних) закупівель у 2017 році".

24.07.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аналізу стану публічних (державних) закупівель у 2017 році.

24.07.2018

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан зустрівся з Послом Канади", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

24.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата перевіряє стан виплат переселенцям для покриття витрат на проживання", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

23.07.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів медичної субвенції на загальні та спеціалізовані стоматологічні поліклініки у Львівській і Рівненській областях.

20.07.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Наступного тижня Національний Аудиторський Офіс Великобританії розпочне зовнішню оцінку Рахункової палати", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

20.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Місцева влада тримає на депозитах майже 15 млрд грн, замість того, щоб спрямувати їх на вирішення проблем", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

19.07.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету на соціальний захист ветеранів війни".

19.07.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на соціальний захист ветеранів війни.

19.07.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність виконання повноважень державними органами щодо забезпечення контролю за дотриманням суб'єктами зовнішньоеко­номічної діяльності вимог валютного законодавства".

19.07.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності виконання повноважень державними органами щодо забезпечення контролю за дотриманням суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності вимог валютного законодавства.

19.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата до 1 вересня внесе до парламенту свої пропозиції щодо посилення відповідальності за перешкоджання роботі аудиторів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

18.07.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Рахункова палата затвердила Регламент та структуру", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

16.07.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Державній інспекції ядерного регулювання України на забезпечення державної політики у сфері безпеки використання ядерної енергії.

16.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата перевірить ефективність витрачання коштів на ремонт доріг в трьох областях", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

13.07.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів субвенції з державного бюджету, спрямованої місцевим бюджетам на виплату тимчасової державної допомоги дітям".

13.07.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів субвенції з державного бюджету, спрямованої місцевим бюджетам на виплату тимчасової державної допомоги дітям.

13.07.2018

У розділі "Гласність - Інтерв`ю та авторські публікації працівників РП" розміщено повідомлення "Пацкан: Мене цікавить зворотній зв'язок з правоохоронцями за результатами аудитів Рахункової палати", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

12.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата перевірила Національну академію прокуратури України", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

11.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова перевірить низку підприємств Укроборонпрому, серед яких "Маяк", де виготовляють "Молот", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

11.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Пацкан пропонує запровадити електронний бюджет, щоб знизити рівень корупції", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

10.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата перевірить надходження до Держбюджету дивідендів від Нафтогазу", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

10.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Пацкан: У другом у півріччі Рахункова палата перевірить Нафтогаз, Укроборонпром і використання коштів на ремонт доріг", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

10.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Понад 3 млрд гривень тимчасової державної допомоги дітям з аліментів не повернено до державного бюджету - Звіт Рахункової палати", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

09.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата радить Кабміну та Фонду держмайна покращити реалізацію держполітики щодо приватизації", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

06.07.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан закликає парламент та уряд ухвалити рішення для посилення держбезпеки", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

06.07.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Ми продовжуємо кадрове оновлення Рахункової палати і розпочинаємо співпрацю з КНУ ім. Т. Шевченка", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

06.07.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету, виділених Національній академії прокуратури України".

06.07.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Національній академії прокуратури України.

05.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Зняття обмежень у сфері ЗЕД без запобіжників несе загрози фінансовій безпеці держави - Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

05.07.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аналізу формування та використання міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України місцевим бюджетам у 2016-2017 роках.

05.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата зацікавлена у залученні експертів FIDIC, що здійснюють незалежний контроль, до аудитів ремонту доріг", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

03.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Бюлетені" розміщено "Висновок про стан виконання закону про Державний бюджет України на 2018 рік у першому кварталі".

03.07.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету на забезпечення діяльності Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України".

03.07.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на забезпечення діяльності Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України.

02.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Парламент повинен невідкладно створити умови для належного інженерно-технічного облаштування державного кордону України", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

02.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Дипакадемія не спромоглася стати головним закладом у системі підготовки спеціалістів-міжнародників", підготовлене відділом забезпечення гласності Рахункової палати.

02.07.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Найближчим часом Рахункова палата розпочне реальні кроки для запровадження електронного документообігу", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

 

Архів поновлень сайту у І півріччі 2018 року

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України