15 серпня 2018    
Пошук
Головна » Новини сайту

 

Новини сайту


Архів поновлень сайту

13.08.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Понад 150 млн грн додаткового обсягу освітньої субвенції з держбюджету не забезпечили очікуваного результату", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

10.08.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Міненерговугілля не забезпечило повноцінної реалізації держполітики в електроенергетичному комплексі в частині розвитку гідроенергетики", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

10.08.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Аудитори Рахункової палати надали рекомендації для усунення недоліків як МОЗ, так і «Інституту серця»", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

09.08.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Мінекології упродовж 3-х років не реалізувало більше половини запланованих заходів з покращення якості води", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

09.08.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан ініціює бойкот конгресу INTOSAI у Москві", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

08.08.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Правоохоронці розпочали вже 3 досудових розслідування в кримінальних провадженнях за аудитами Рахункової палати", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

08.08.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аналізу звіту Фонду державного майна України за 2017 рік у частині, що впливає на виконання державного бюджету.

07.08.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання у Кіровоградській та Чернівецькій областях додаткового обсягу освітньої субвенції".

07.08.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання у Кіровоградській та Чернівецькій областях додаткового обсягу освітньої субвенції.

07.08.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів, спрямованих на забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017" в Україні".

07.08.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів, спрямованих на забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017" в Україні.

07.08.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Фінансовий аудит Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру".

07.08.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати фінансового аудиту Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

07.08.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету, спрямованих Міністерством екології та природних ресурсів України на охорону і раціональне використання водних ресурсів".

07.08.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих Міністерством екології та природних ресурсів України на охорону і раціональне використання водних ресурсів.

06.08.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: За матеріалами Рахункової палати вже розпочаті кримінальні провадження", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

03.08.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати фінансового аудиту Державного агентства України з управління зоною відчуження.

03.08.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених на захист від шкідливої дії вод та розвиток водного господарства на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

03.08.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата провела фінансовий аудит Держгеокадастру", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

02.08.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Підписання Угоди між Рахунковою палатою і КНЕУ поширить і поглибить нашу співпрацю", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

01.08.2018

У розділі "Гласність - Інтерв`ю та авторські публікації працівників РП" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Ідея, яку я пропагую і підтримка якої вже є в уряді, - це електронний бюджет", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

30.07.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан перевірив, як ремонтуються дороги на Львівщині", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

27.07.2018

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Фахівці з Національного Аудиторського Офісу Великобританії завершили перший етап функціональної оцінки роботи Рахункової палати", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

26.07.2018

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан зустрівся з делегацією Рахункового суду Румунії", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

26.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Кошти на «Євробачення-2017» в Україні витрачалися зі значними порушеннями", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

24.07.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Аналіз стану публічних (державних) закупівель у 2017 році".

24.07.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аналізу стану публічних (державних) закупівель у 2017 році.

24.07.2018

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан зустрівся з Послом Канади", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

24.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата перевіряє стан виплат переселенцям для покриття витрат на проживання", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

23.07.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів медичної субвенції на загальні та спеціалізовані стоматологічні поліклініки у Львівській і Рівненській областях.

20.07.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Наступного тижня Національний Аудиторський Офіс Великобританії розпочне зовнішню оцінку Рахункової палати", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

20.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Місцева влада тримає на депозитах майже 15 млрд грн, замість того, щоб спрямувати їх на вирішення проблем", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

19.07.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету на соціальний захист ветеранів війни".

19.07.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на соціальний захист ветеранів війни.

19.07.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність виконання повноважень державними органами щодо забезпечення контролю за дотриманням суб'єктами зовнішньоеко­номічної діяльності вимог валютного законодавства".

19.07.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності виконання повноважень державними органами щодо забезпечення контролю за дотриманням суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності вимог валютного законодавства.

19.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата до 1 вересня внесе до парламенту свої пропозиції щодо посилення відповідальності за перешкоджання роботі аудиторів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

18.07.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Рахункова палата затвердила Регламент та структуру", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

16.07.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Державній інспекції ядерного регулювання України на забезпечення державної політики у сфері безпеки використання ядерної енергії.

16.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата перевірить ефективність витрачання коштів на ремонт доріг в трьох областях", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

13.07.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів субвенції з державного бюджету, спрямованої місцевим бюджетам на виплату тимчасової державної допомоги дітям".

13.07.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів субвенції з державного бюджету, спрямованої місцевим бюджетам на виплату тимчасової державної допомоги дітям.

13.07.2018

У розділі "Гласність - Інтерв`ю та авторські публікації працівників РП" розміщено повідомлення "Пацкан: Мене цікавить зворотній зв'язок з правоохоронцями за результатами аудитів Рахункової палати", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

12.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата перевірила Національну академію прокуратури України", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

11.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова перевірить низку підприємств Укроборонпрому, серед яких "Маяк", де виготовляють "Молот", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

11.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Пацкан пропонує запровадити електронний бюджет, щоб знизити рівень корупції", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

10.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата перевірить надходження до Держбюджету дивідендів від Нафтогазу", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

10.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Пацкан: У другом у півріччі Рахункова палата перевірить Нафтогаз, Укроборонпром і використання коштів на ремонт доріг", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

10.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Понад 3 млрд гривень тимчасової державної допомоги дітям з аліментів не повернено до державного бюджету - Звіт Рахункової палати", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

09.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата радить Кабміну та Фонду держмайна покращити реалізацію держполітики щодо приватизації", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

06.07.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан закликає парламент та уряд ухвалити рішення для посилення держбезпеки", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

06.07.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Ми продовжуємо кадрове оновлення Рахункової палати і розпочинаємо співпрацю з КНУ ім. Т. Шевченка", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

06.07.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету, виділених Національній академії прокуратури України".

06.07.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Національній академії прокуратури України.

05.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Зняття обмежень у сфері ЗЕД без запобіжників несе загрози фінансовій безпеці держави - Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

05.07.2018

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аналізу формування та використання міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України місцевим бюджетам у 2016-2017 роках.

05.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата зацікавлена у залученні експертів FIDIC, що здійснюють незалежний контроль, до аудитів ремонту доріг", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

03.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Бюлетені" розміщено "Висновок про стан виконання закону про Державний бюджет України на 2018 рік у першому кварталі".

03.07.2018

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету на забезпечення діяльності Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України".

03.07.2018

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на забезпечення діяльності Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України.

02.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Парламент повинен невідкладно створити умови для належного інженерно-технічного облаштування державного кордону України", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

02.07.2018

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Дипакадемія не спромоглася стати головним закладом у системі підготовки спеціалістів-міжнародників", підготовлене відділом забезпечення гласності Рахункової палати.

02.07.2018

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Найближчим часом Рахункова палата розпочне реальні кроки для запровадження електронного документообігу", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

 

Архів поновлень сайту у І півріччі 2018 року

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України