26 травня 2019
26.04.2019

Великоднє привітання Голови Рахункової палати Валерія Пацкана

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан привітав колектив установи та всіх українців зі святом Великодня.

«У цей пасхальний час, коли в храмах лунатиме перше «Христос Воскрес!», наші серця наповнюватимуться радістю і непохитною вірою. Для усіх християн Великдень - найважливіше і найвеличніше свято, яке несе в собі надію і надихає на нові звершення», - зазначив Валерій Пацкан.

Він відзначив, що Великдень об'єднує всіх українців у щирій молитві про мир і спокій, благополуччя і Божу ласку для нашої країни.

«Нехай передзвін великодніх дзвонів принесе в кожну оселю лише благі вісті, наповнить всіх нас радістю і силою! Нехай це світле свято розвіє всі наші сумніви і тривоги. Миру і щастя кожному дому. Здоров'я, добробуту і незламної віри в себе і в нашу Україну! Христос Воскрес!» - йдеться у привітанні Голови Рахункової палати.