20 червня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
22.12.2018

Голова Рахункової палати привітав колектив відомства з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами

 

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан та члени Рахункової палати привітали колектив відомства з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами.
 


 

«2018-й рік був непростим для всієї України і для кожного українця, але ми у Рахунковій палаті, незважаючи на всі виклики, продовжували проводити аудити, рахувати і контролювати бюджетні кошти, показувати, чи ефективно вони витрачаються», – сказав Валерій Пацкан. Він висловив переконання, що в умовах війни і воєнного стану всі мають як ніколи ефективно працювати – кожен на своєму місці.

Валерій Пацкан подякував кожному працівникові Рахункової палати за професіоналізм та роботу на результат. «Головне, щоби ми діяли як єдина команда. Єдність – запорука сили!» – наголосив Голова Рахункової палати.

Голова Рахункової палати нагадав, що за результатами проведених аудитів було затверджено 90 звітів. «Ми перевіряли, як витрачалися кошти, виділені на внутрішньо переміщених осіб та військових, на охорону здоров'я, освіту та інші важливі сфери», – сказав він. Валерій Пацкан зауважив, що Рахункова палата не лише заявляє про неефективне використання коштів, а й чекає належної реакції правоохоронців і покарання всіх чиновників, які безвідповідально ставляться до витрачання коштів держбюджету. За матеріалами аудитів Рахункової палати вже розпочато 18 кримінальних проваджень.
 


 

Валерій Пацкан підкреслив, що цього року оновлений склад відомства взяв курс на підвищення якості роботи і кваліфікації працівників Рахункової палати, на проведення аудитів за міжнародними стандартами і технічне оновлення. Значно активізоване міжнародне співробітництво, посилена співпраця з правоохоронцями. Валерій Пацкан також підкреслив, що проводиться робота з оновлення технічного забезпечення та забезпечення кібербезпеки.

За сприяння GIZ вперше з моменту створення Рахункової палати була проведена незалежна зовнішня функціональна оцінка ефективності її діяльності. Функціональна оцінка проводилась міжнародною командою експертів Національного аудиторського офісу Великої Британії, за участі фахівців Польщі та Німеччини.
 


 


 

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України