19 червня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Офіційні повідомлення » 2018 рік
17.12.2018

Валерій Пацкан: За результатами аудитів Рахункової палати
вже розпочато 17 кримінальних проваджень

 

Правоохоронні органи за результатами аудитів Рахункової палати, проведених цього року, розпочали 17 кримінальних проваджень. Про це повідомив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

На своїй сторінці у Facebook Валерій Пацкан оприлюднив відео, в якому навів декілька прикладів виявлених Рахункової палатою порушень використання коштів держбюджету та як відомство з цим бореться.

Зокрема, матеріали щодо виявлених порушень, направлялися до Національної поліції, НАБУ, ГПУ та СБУ. Матеріали для реагування можуть направлятися одночасно декільком правоохоронним органам. За звітами, які лягли в основу кримінальних проваджень, аудиторами встановлено порушень законодавства та неефективного використання коштів на суму понад 4,5 млрд грн.

Розпочаті кримінальні провадження за матеріалами аудитів щодо ефективного використання коштів державного бюджету на лікування громадян України за кордоном; на забезпечення окремих категорій населення засобами реабілітації; на будівництво житла для військових; на соцзахист ветеранів війни; на підтримку осіб з особливими освітніми потребами; щодо ефективності використання коштів резервного фонду держбюджету у  2017 році; щодо ефективності використання субвенції на заходи щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, тощо.

При цьому Валерій Пацкан додав, що Рахункова палата не є каральним органом. «Наша мета – показати, як використовуються кошти кожного платника податків. Кожна гривня українців має працювати ефективно», – наголосив Голова Рахункової палати.

 

ВІДЕО за посиланням: https://www.facebook.com/100003135726939/posts/1994613080653197/

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України