18 березня 2019
Головна » Архів » Офіційні повідомлення » 2018 рік
12.12.2018

Рахункова палата розпочала захід державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту) в Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області

Член Рахункової палати Ірина Іванова розпочала державний зовнішній фінансовий контроль (аудит) в Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Цей контрольний захід здійснюється в межах загального по Укравтодору аудиту ефективності використання бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення у Дніпропетровській, Хмельницькій та Закарпатській областях.

Планом роботи Рахункової палати на 2019 рік передбачено розгляд Звіту за результатами цього контрольного заходу на засіданні Рахункової палати 26 березня 2019 року.

Контрольний захід проводиться за участі працівників Територіального управління Рахункової палати по Дніпропетровській та Запорізькій областях (у м. Дніпро).

У Територіальному управлінні членом Рахункової палати Івановою І. М. проведено робочу нараду за участі начальника управління Куценко Л. В., на якій обговорено програму контрольного заходу та визначено першочергові завдання аудиту.