23 квiтня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
06.12.2018

Валерій Пацкан привітав військових з Днем Збройних Сил України

 

Шановні військовослужбовці, щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Ми пишаємось військовими, які боронили і боронять нашу державу на Сході і захищають нас від російської агресії. Ми пишаємось вашою силою духу і мужністю, вашою професійністю і патріотизмом.

Цього року Збройні Сили України увійшли до ТОП-10 найсильніших армій Європи. В умовах війни в Україні формується сучасне військо. Армія модернізується і розвивається, стає потужнішою, відходить від радянщини. Важливі для кожного патріота слова «Слава Україні! Героям Слава!» цього року стали офіційним вітанням у Збройних Силах.

Бути військовослужбовцем сьогодні – це почесно. Бригади військових у містах зустрічають оплесками, діти пишуть їм листи, вболіваючи за українських героїв та за мир в Україні, а жінки і матері моляться за своїх захисників.

У цей день ми згадуємо тих, хто зараз у полоні, хто зараз на передовій, хто зараз у шпиталях. А також згадуємо тих, хто віддав своє життя за захист рідної землі. Вічна слава Героям!

Сьогодні в Україні понад мільйон військовослужбовців. І я бажаю кожному – від солдата до генерала – міцного здоров'я, непохитної віри, добробуту і тільки перемог!

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України