23 квiтня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
28.11.2018

Валерій Пацкан: Рахункова палата продовжить проводити
всі планові аудити в умовах воєнного стану.
Жодна перевірка не буде перервана

 

Деякі територіальні управління Рахункової палати розташовані в тих областях, де вводиться воєнний стан. Але ми не будемо зупиняти роботу і продовжимо проводити всі планові аудити. Жодна перевірка не буде перервана. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан під час зустрічі зі студентами економічного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. На запрошення ректора Леоніда Губерського Валерій Пацкан виступив перед молоддю і розповів про роботу Рахункової палати і зовнішній фінансовий контроль загалом.

«Я тут, щоби розказати вам, що таке Рахункова палата і зовнішній фінансовий аудит. Ми перевіряємо всі органи, які отримують фінансування з державного бюджету, починаючи від Адміністрації Президента та Кабміну і закінчуючи новоствореними органами – НАБУ, САП, НАЗК тощо. Але підкреслюю – ми не каральний орган. Я хочу, щоби державні кошти використовувалися ефективно і щоби кожна копійка українців як платників податків була використана виключно в інтересах держави», – наголосив Валерій Пацкан.

Він відзначив, що сьогодні серед його пріоритетів як Голови Рахункової палати – відновлення довіри до інституції і підвищення фахового рівня аудиторів. «Моє завдання – зробити так, щоби Рахункова палата була максимально зрозуміла для суспільства і доносила чіткі меседжі щодо дохідної і витратної частин бюджету. І ще одна мета на наступний рік – максимальне навчання працівників. Йдеться не тільки про підвищення фахової кваліфікації, а й про вивчення іноземних мов», – зазначив Голова Рахункової палати.

Відповідаючи на запитання, як позначиться введення воєнного стану на роботі Рахункової палати, Валерій Пацкан зазначив, що всі планові аудити будуть проводитися. «Я розпочав робочий день зі спілкування з нашими керівниками територіальних управлінь у тих регіонах, де оголошений воєнний стан. Однозначно ми продовжуємо проводити планові аудити. Ми не будемо зупиняти роботу. Гроші потрібно рахувати і контролювати. Якщо хтось під прикриттям воєнного стану захоче заробити на державних коштах, то наше завдання – не дати цього зробити. Тож жодна перевірка не буде перервана, – підкреслив Голова Рахункової палати. – Вчора було прийняте єдине правильне рішення Президента і Верховної Ради. Воєнний стан в першу чергу запроваджений для того, щоби наші військові могли відбивати атаку, оперативно реагувати і застосовувати зброю, щоби захищати нашу державу».

Він також відзначив, що Рахункова палата зацікавлена в кадрову оновленні і запросив студентів приходити на стажування з перспективою працевлаштування.

«Ми були закритою інституцією. Зараз я ці двері відчиняю, хоча дехто сперечається. Я хочу, щоби максимальна кількість студентів проходили до нас на стажування і потім залишалися працювати. Без вливання молодої крові складно проводити зміни. Тому я запрошую всіх вас – приходьте! Ви – майбутнє України. І ми, покоління трошки старше за вас, маємо надію, що ви разом з нами будете змінювати цю державу», – закликав студентів Валерій Пацкан.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України