23 квiтня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2018 рік
22.11.2018

Аудитори Рахункової палати та експерти Державного контролю Латвійської Республіки обмінялися знаннями та практичним досвідом щодо аудиту ефективності

 

У Рахунковій палаті відбувся дводенний семінар за участю експертів офісу Державного контролю Латвійської Республіки та аудиторів Рахункової палати на тему «Обмін знаннями та практичні аспекти аудиту ефективності – особливості, практична користь».
 


 

Відкриваючи семінар, Секретар Рахункової палати – керівник апарату Вадим Ходаковський відзначив важливість візиту латвійських колег. «Я впевнений, що наша спільна робота і професійний діалог будуть продуктивними і корисними та сприятимуть використанню позитивного досвіду, напрацьованого Державним контролем Латвійської Республіки, при впровадженні передових технологій під час проведення контрольних заходів. Сьогодні Рахункова палата йде шляхом реформування і змін. Затверджено нову структуру, нову редакцію Регламенту, нещодавно завершено функціональну оцінку діяльності Рахункової палати експертами із Великої Британії, Німеччини та Польщі, результати якої стануть основою стратегії розвитку нашої інституції», – наголосив Вадим Ходаковський.
 


 

Семінар є продовженням низки заходів, організованих латвійськими колегами в рамках зовнішньополітичної ініціативи Євросоюзу – Східне партнерство, яке спрямоване на зміцнення відносин між ЄС та східними країнами-сусідами. У попередні роки свій досвід, відповідно до міжнародних стандартів вищих органів фінансового контролю, Рахунковій палаті передавали латвійські експерти з питань фінансового аудиту, аудиту інформаційних технологій та ефективності. Зважаючи на досвід та нові напрацювання у сфері методології і практики, вирішено знову звернути увагу на ключові моменти аудиту ефективності як одного із найважливіших інструментів системного забезпечення державного фінансового контролю.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України