23 квiтня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
22.10.2018

Валерій Пацкан: 50 аудиторів Рахункової палати вже до кінця року пройдуть курс підвищення кваліфікації за кордоном

 

50 аудиторів Рахункової палати вже до кінця року пройдуть курс підвищення кваліфікації за кордоном. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан під час урочистого зібрання за участі Президента України Петра Порошенка з нагоди 22-ї річниці заснування Рахункової палати.

Валерій Пацкан підкреслив, що підвищення якості аудитів з урахуванням міжнародних стандартів є одним із пріоритетних напрямків роботи Рахункової палати. 

 

 

Він нагадав, що за 22 роки ніхто не проводив аудит Рахункової палати. Оновлений склад Рахункової палати виправив цю ситуацію і запросив колег з Національного аудиторського офісу Великої Британії, за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) і за участі аудиторів з Німеччини та Польщі, провести функціональну оцінку. І на її основі буде напрацьований план стратегічного розвитку Рахункової палати. «Завдяки підтримці наших європейських партнерів 50 аудиторів вже до кінця року пройдуть курс підвищення кваліфікації за кордоном», – сказав Валерій Пацкан.

 

 

Голова Рахункової палати також наголосив, що за час роботи оновленого складу вже підписані угоди про співпрацю з Естонією, Грузією, Польщею, Албанією. «Наприклад, з поляками домовились проводити паралельні міжнародні аудити. Зокрема, вже у наступному році запланований спільний контроль працевлаштування та соціального захисту українців у Польщі. У Грузії ознайомилися з проведенням IT-аудитів. Ми в Рахунковій налаштовані запровадити IT-аудити, які з огляду на розвиток електронного урядування стають все більш актуальними», – додав Валерій Пацкан.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України