23 квiтня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
22.10.2018

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

22 роки тому був введений в дію закон про Рахункову палату, який фактично дав старт роботі конституційного органу аудиту державних коштів. За цей час відомство відбулося як незалежний орган державного фінансового контролю. Рахункова палата займає активну позицію в системі державної влади та в міжнародній спільноті Вищих органів фінансового аудиту. Ми багато зробили для забезпечення ефективного та справедливого розподілу публічних фінансів. Але ще більше викликів попереду. І ми маємо йти в ногу з часом.

Наше спільне завдання – вивести на якісно новий рівень роботу Рахункової палати. Нам мають довіряти і органи влади, і суспільство. Наші рекомендації повинні враховуватися державними органами при ухваленні рішень. Всі українці повинні нарешті чітко розуміти, що в державі є орган влади, який відстоює ефективне витрачання кожної гривні державного бюджету. Тобто кожної їх гривні.

Сучасна та ефективна Рахункова палата є відображенням рівня внутрішнього суверенітету держави. І я пишаюся, що в прагненнях до змін ми з колективом відомства однодумці та союзники. Оновлений склад Рахункової плати вже зробив перші відчутні кроки до реформування підходів в роботі. Нас чують, до нас прислухаються, з нами рахуються. А це – результат щоденної праці всього колективу. І ми не повинні збавляти темпів.

Багаторічний досвід працівників Рахункової палати, підкріплений сучасними технологіями та молодими кадрами, дозволить кардинально та ефективно реформувати систему незалежного фінансового контролю України. І ці зміни безумовно мають базуватися на міжнародних стандартах та практиках. Адже якісний аудит державних коштів – запорука добробуту українців.

Хочу щиро подякувати як нинішнім, так і колишнім працівникам Рахункової палати за якісну та професійну роботу! Від кожного з нас залежить імідж відомства та повага до нас суспільства! Бажаю нових успіхів та досягнень! І вірю, разом нам все вдасться!

 

Голова Рахункової палати

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України