26 травня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
04.10.2018

Валерій Пацкан: Рахункова палата перевірить ефективність реалізації програми підтримки фермерства

 

Рахункова палата наступного року перевірить ефективність реалізації програми підтримки фермерів, яка фінансується з держбюджету. Про це в ефірі «Доброго ранку, країно» на UA:Перший заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

 

 

Валерій Пацкан нагадав, що це питання порушувалося під час одного з засідань уряду де наголошувалося на неінтенсивності виконання цієї державної програми. «В Україні мають розвиватися малі та середні фермерські господарства. А не виділятися мільярдні дотації в одні руки. Тому на наступний рік ми плануємо включити в план роботи Рахункової палати відповідний аудит щодо ефективності використання коштів на цю програму», - додав голова Рахункової палати.

Валерій Пацкан наголосив, що підтримка фермерства дозволить розвивати економіку, залучати інвестиції та створювати нові робочі місця. І тому, підкреслив він, Рахункова палата, як і уряд, зацікавлена у підвищенні ефективності цієї програми. «Всі, хто хочуть працювати на українській землі та виробляти якісні продукти, повинні мати змогу отримати допомогу від держави та розвивати господарства», - сказав Валерій Пацкан.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України