15 грудня 2018
Головна » Оголошення, анонси
02.10.2018

Валерій Пацкан 3 жовтня у Верховній Раді візьме участь в круглому столі «Парламентський контроль у сфері публічних фінансів»

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан в середу, 3 жовтня, візьме участь в круглому столі «Парламентський контроль у сфері публічних фінансів».

Круглий стіл відбудеться за ініціативи Асоціації українських правників та за сприяння Рахункової палати і Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

У заході візьмуть участь народні депутати України, представники Рахункової палати, інших органів державної влади, вчені та експерти. Під час круглого столу передбачається презентувати народним депутатам України, державним органам, які залучені до процесу контролю за публічними фінансами, напрацювання українських вчених-правників щодо шляхів та інструментів удосконалення парламентського контролю у сфері публічних фінансів.

Захід розпочнеться о 14-30 в конференц-залі Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5).

Для представників ЗМІ вхід за картками акредитації. Довідки за телефоном 0503310913.