23 квiтня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
07.09.2018

Фахівці з Національного Аудиторського Офісу Великобританії завершили другий етап зовнішньої оцінки роботи Рахункової палати

Фахівці з Національного Аудиторського Офісу Великобританії (NAO) завершили другий етап зовнішньої оцінки роботи Рахункової палати. Про це повідомив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан після зустрічі з делегацією NAO на чолі з експертом Аланом Бенксом і представницею Федеральної Рахункової палати Німеччини, експертом Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) Сімоною Ноймаєр.

«Другий етап стосувався питання проведення фінансового аудиту в Рахунковій палаті. Наступний крок - робота з територіальними відділеннями, оцінка повноважень Рахункової палати. Функціональна оцінка завершиться до кінця жовтня і за її підсумками ми проведемо велику прес-конференцію і оприлюднимо всі результати», - наголосив Валерій Пацкан.

Він підкреслив, що зовнішня оцінка діяльності Рахункової не проводилася жодного разу. Тому так важливо почути думку міжнародних фахівців щодо всіх процесів, які відбуваються, і рекомендації щодо вдосконалення роботи Рахункової палати, що дозволить ефективніше планувати і проводити контрольні заходи.

Проведення функціонального оцінювання передбачено угодою, яка була підписана у травні поточного року між Рахунковою палатою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). До робочої групи, яка проводить оцінювання також долучені фахівці з найвищих аудиторських офісів Німеччини та Польщі.

Управління інформаційної політики

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України