23 квiтня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
29.08.2018

Валерій Пацкан: Рахункова палата вже готова прийняти на стажування студентів КНТЕУ

 

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан та ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій Мазаракі підписали Угоду про співпрацю між Рахунковою палатою та КНТЕУ.

 

 

 

«Минулого року ваш університет увійшов у 5-ку найпопулярніших ВНЗ України, до яких подали найбільше заяв абітурієнти. Сподіваюсь, наступного року ви будете входити до трійки найкращих або її очолювати. Вірю, що фаховість ваших викладачів і матеріальна база притягують найкращих студентів, які потім стануть висококласними фахівцями і, сподіваюсь, в подальшому - працівниками Рахункової палати», - зазначив Валерій Пацкан.

Він підкреслив, що Рахункова палата потребує освічених молодих фахівців-аудиторів, які стануть на захисті державних фінансів. І відзначив, що сучасна прогресивна молодь - це запорука успіху будь-якої інституції.

«У червні я провів зустріч з ректорами п'яти провідних вищих навчальних закладів, які готують фахівців у сфері держфінансів. На зустрічі був присутній Мазаракі Анатолій Антонович. І сьогодні ми підписуємо Угоду про співробітництво між Рахунковою палатою та Київським національним торговельно-економічним університетом. Мене не цікавить ця угода як папірець. Мене цікавить зворотній зв'язок. Я хочу, щоби ваші найкращі студенти в сфері аудиту, інформаційних технологій, міжнародних відносин мали можливість працювати у Рахунковій палаті. Ми вже домовились з ректором, що частина випускників можуть приходити до нас на стажування з перспективою працевлаштування», - зазначив Голова Рахункової палати.

Він відзначив, що КНТЕУ - це четвертий ВНЗ, з яким Рахункова палата підписує таку угоду. І розраховує на плідну співпрацю.

Валерій Пацкан також подякував Анатолію Мазаракі за підтримку ініціативи Рахункової палати. І привітав з початком нового навчального року студентів та викладачів.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України