23 квiтня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
23.08.2018

Валерій Пацкан: Український прапор - це символ
боротьби, перемоги і нашої незламної віри

Біля Рахункової палати відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. У заході взяв участь увесь колектив відомства на чолі з Головою Рахункової палати Валерієм Пацканом.

 

 

 

 

«Український прапор - це символ боротьби, перемоги і нашої незламної віри! Сьогодні жовто-синій стяг майорить не тільки на державних установах, а на наших подвір'ях, балконах, автівках. Він стає модним. Це оберіг, який підтримує і надихає. Він символ нашої єдності і ідентичності. Він свідок найзапекліших боїв і найяскравіших перемог. Наш український прапор виборювали віками і зараз ми з гордістю його тримаємо», - зазначив Валерій Пацкан.

Він зауважив, що з державним прапором українці виходили на Майдан відстоювати свою гідність і свободу, а сьогодні з цим оберегом йдуть в бій українські військові на Сході, борючись за нашу незалежність. «Я переконаний, що наш прапор буде майоріти і над Донецьком, і над Луганськом, і над українським Кримом», - наголосив Голова Рахункової палати

Валерій Пацкан відзначив, що у Рахунковій палаті працюють ветерани АТО, які на Сході України захищали цілісність і незалежність України, і подякував їм за патріотизм, мужність і силу духу.

Голова Рахункової палати також закликав присутніх вшанувати пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

«Кажуть, наш прапор символізує блакитне небо і пшеничне поле. І я вірю, що небо над Україною буде мирним, а в кожній родині пануватиме добробут! Я вірю, що Україна буде сильною, багатою і успішною, і ми переможемо на всіх фронтах!» - підкреслив Валерій Пацкан.

Він привітав всіх присутніх з Днем Державного Прапора і з прийдешнім Днем Незалежності! «Бажаю вам гарних свят в колі найрідніших людей! Здоров'я, наснаги і нових вершин та досягнень!» - звернувся до працівників Рахункової палати Валерій Пацкан.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України