23 квiтня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
23.08.2018

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан привітав українців
з Днем Незалежності

 

 

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан привітав українців з Днем Незалежності.

Валерій Пацкан зауважив, що 27 років – досить молодий вік для країни, але весь цей час їй доводиться проходити серйозні випробування. «Попри перешкоди, Україна довела, що є сильною державою, яка не сходить з наміченого євроінтеграційного шляху. Ми віримо у кардинальні зміни в державі і, незважаючи на складнощі, продовжуємо реформи, які були розпочаті», – зауважив Голова Рахункової палати.

За словами Валерія Пацкана, Україна показала всьому світу, що за короткий проміжок часу можна побудувати потужну армію, яка ґрунтується на національному патріотизмі і вірі українців у перемогу. Крім того, додав він, наших вчених, митців, спортсменів знають в більшості країн світу, а їх здобутками та перемогами пишається кожен українець. 

«Нині кожен з нас по-особливому сприймає поняття незалежність. Щодня, незалежно від віку і соціального статусу, українці продовжують відстоювати цілісність та суверенітет нашої держави на різних фронтах. Сьогодні, на жаль, нашим військовим на Сході доводиться боронити цілісність та незалежність України зі зброєю в руках. І ми, без сумніву, переможемо!» – сказав Валерій Пацкан.

Голова Рахункової палати зауважив, що перед нами стоїть ще багато викликів. Водночас, підкреслив він, попри різні віросповідання, політичні погляди, мови, якими ми розмовляємо, громадян України та українців поза її межами об'єднує неймовірне бажання мати сильну і процвітаючу державу. «І саме єдність – шлях до нашої спільної мети та омріяного миру в Україні. Тож бажаю українцям віри і наснаги у будівництві успішної і заможної держави. І ми обов'язково досягнемо свої мети. З Днем Незалежності, країно! Слава Україні!» – підкреслив Валерій Пацкан. 

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України