20 червня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Офіційні повідомлення » 2018 рік
08.08.2018

Валерій Пацкан: Правоохоронці розпочали вже 3 досудових розслідування в кримінальних провадженнях за аудитами Рахункової палати

 

Правоохоронні органи розпочали вже 3 досудових розслідування в кримінальних провадженнях за результатами аудитів Рахункової палати. Про це повідомив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

Зокрема, Національна поліція розпочала 2 кримінальні провадження за результатами аудиту щодо використання коштів резервного фонду Держбюджету у 2017 році, за який відповідала член Рахункової палати Ірина Іванова. Ще одне - за матеріалами аудиту щодо лікування громадян України за кордоном, за який відповідав член Рахункової палати Василь Невідомий.

Валерій Пацкан нагадав, що після оновлення складу Рахункової палати до правоохоронних органів за результатами 9 аудитів було направлено 15 матеріалів. «Я розраховую на постійний зв'язок між Рахунковою палатою та правоохоронцями. І на належну реакцію з їх боку щодо наших матеріалів відносно неефективності використання коштів держбюджету», - сказав Голова Рахункової палати.

Він наголосив, що в цих питаннях не може бути формальної відписки, оскільки йдеться про гроші кожного українця.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України