19 березня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Офіційні повідомлення » 2018 рік
03.08.2018

Рахункова палата провела фінансовий аудит Держгеокадастру

 

Рахункова палата затвердила Звіт про результати фінансового аудиту Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр).

Аудит засвідчив, що Держгеокадастром у 2017 році кошти державного бюджету спрямовано на цілі, передбачені бюджетними призначеннями, затвердженими Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

Водночас встановлено окремі факти проведення фінансово-господарських операцій з недотриманням вимог нормативно-правових актів, що регулюють використання бюджетних коштів. Зокрема, дані фінансової та бюджетної звітності Держгеокадастру містять суттєві перекручення і недостовірно подають інформацію про об'єкт аудиту станом на 01.01.2017 та 01.01.2018.

Аудитори Рахункової палати зазначають, що допущені Держгеокадастром порушення суттєво впливають на фінансову та бюджетну звітність об'єкта аудиту та не відображають реальний стан справ.

Серед чинників, що мали негативний вплив на формування фінансової і бюджетної звітності Держгеокадастру у 2017 році, неналежне функціонування системи внутрішнього контролю; несвоєчасність та неповнота прийняття управлінських рішень учасників бюджетного процесу, зокрема Мінрегіону та Мінагрополітики (головних розпорядників коштів державного бюджету у 2017 році), Мінфіну, Держказначейства та безпосередньо Держгеокадастру.

За результатами розгляду матеріалів аудиту Рахунковою палатою Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру надано відповідні рекомендації. Про результати аудиту поінформовано Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України