18 березня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
02.08.2018

Валерій Пацкан: Підписання Угоди між Рахунковою палатою і КНЕУ поширить і поглибить нашу співпрацю

 

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан та ректор Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана Дмитро Лук'яненко підписали Угоду про співпрацю між Рахунковою палатою та КНЕУ.

 

 

«Мені приємно сьогодні бачити стільки студентів. Знаю, що ви щойно склали іспити і в очікуванні результатів, і бажаю всім вам успішного вступу на магістратуру! Сподіваюсь, що ми з вами побачимось через півтора року в стінах Рахункової палати», - звернувся Валерій Пацкан до присутніх студентів.

Він відзначив, що Рахункова палата потребує молодих розумних і освічених фахівців-аудиторів. «Ми зараз починаємо активно співпрацювати з міжнародною аудиторською спільнотою, тож обіцяю вам працю за сучасними міжнародними стандартами», - відзначив Голова Рахункової палати.

 

 

Він розповів, що у червні провів зустріч з ректорами п'яти провідних вищих навчальних закладів, які готують фахівців у сфері держфінансів. На зустрічі був присутній і ректор КНЕУ Дмитро Лук'яненко. «І сьогодні ми підписуємо Угоду про співпрацю між Рахунковою палатою та Київським національним економічним університетом ім. В. Гетьмана. Я дуже радий, що ми так швидко знайшли спільну мову. Сподіваюсь, що наша співпраця буде не декларативною, а корисною для обох інституцій. Ми перестали бути закритим органом, ми працюємо відкрито і прозоро, про нас чують. У нас в Рахунковій палаті працює 101 випускник КНЕУ, тобто кожний 6-й. І 98 працівників пройшли курси підвищення кваліфікації у КНЕУ. Тому наша співпраця повинна розширюватися і поглиблюватися», - наголосив Валерій Пацкан.

Він відзначив, що КНЕУ - це третій ВНЗ, з яким Рахункова палата підписує таку угоду. На черзі - інші провідні університети країни, які готують аудиторів.

«Ми інституція, яка об'єднує сильні кадри. І кожен, хто до нас прийде, стане сильним. Я вірю, що ваші випускники сильні за освітою. А ми їм додамо своїх знань і досвіду. А з професорсько-викладацьким складом ми готові працювати в частині навчальних програм. І якщо треба - я сам готовий виступати з відкритими лекціями», - зазначив Валерій Пацкан.

Після підписання Угоди відбулася презентація нової магістерської програми «Державний фінансовий контроль і аудит», яка розроблялася КНЕУ спільно з Рахунковою палатою. Ця програма орієнтована на формування і розвиток у майбутніх фахівців компетенцій, необхідних для державного фінансового контролю і аудиту. Програма дасть можливість студентам вивчити низку предметів не лише українською, а й англійською мовою. Вона базується на новітніх навчальних технологіях і є практично орієнтованою.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України