19 березня 2019    
Пошук
Головна » Гласність » Інтерв'ю та авторські публікації працівників РП
01.08.2018

Валерій Пацкан: Ідея, яку я пропагую і підтримка якої вже є в уряді, – це електронний бюджет

 

Запровадження електронного бюджету в Україні дозволить більш ефективно витрачати бюджетні кошти і спрямовувати їх на вирішення найбільш проблемних питань, зокрема соціальних. Про це заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан в ефірі телеканалу "Еспресо".

 

 

"Ідея, яку я пропагую і підтримка якої вже є в уряді, – це електронний бюджет. Коли в Україні буде запроваджений електронний бюджет, тоді ми побачимо, де можливо зекономити і ці кошти витратити більш ефективно - на будівництво дитячих садків, доріг і вирішення найбільш болючих проблем", – зазначив Валерій Пацкан.

Він розповів, як нещодавно відвідав Естонію, яка визнана одним зі світових лідерів реалізації електронного урядування, і відзначив, що в цій країні майже 97 % всіх державно-адміністративних послуг доступні онлайн. "Це може бути прикладом для нас. І, сподіваюсь, найближчим часом ми до цього дійдемо", – підкреслив Голова Рахункової палати.

Він також наголосив, що кожен українець має знати, як витрачаються його кошти. "Я хочу, щоби для всіх українців була зрозумілою діяльність і мета Рахункової палати. Для мене неприйнятний вислів "гроші платників податків". Для мене є гроші українців. І я хочу зробити так, щоби кожен українець бачив, як витрачаються його кошти, щоби був безпосередній контроль за цими коштами", – наголосив Валерій Пацкан.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України