26 травня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2018 рік
27.07.2018

Валерій Пацкан: Фахівці з Національного Аудиторського Офісу Великобританії завершили перший етап функціональної оцінки роботи Рахункової палати

 

Фахівці з Національного Аудиторського Офісу Великобританії (NAO) завершили перший етап зовнішньої оцінки роботи Рахункової палати. Про це повідомив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, після зустрічі з Головою Міжнародного відділу Національного Аудиторського Офісу Великобританії Кевіном Саммерсгілом та його колегами.

 

 

Пацкан нагадав, що перший етап оцінювання стартував на початку цього тижня. Під час його проведення міжнародні аудитори провели низку зустрічей з членами Рахункової палати, керівниками стратегічних підрозділів та працівниками. «За попередньою домовленістю, другий етап має розпочатися 20 серпня. І він стосуватиметься вже безпосередньо стратегії діяльності Рахункової. Всі наступні етапи будуть направлені на роботу з аудиторами не лише центрального офісу, а і територіальних відділень», - наголосив Валерій Пацкан.

Він нагадав, що зовнішнє оцінювання роботи Рахункової проводиться вперше. «За 22 роки функціональної оцінки не було жодного разу. І тому для нас важливо зрозуміти, що конкретно ми маємо змінити для підвищення якості роботи Рахункової палати. Значна увага приділятиметься і навчанню наших аудиторів відповідно до міжнародних стандартів», - наголосив Валерій Пацкан.

Проведення функціонального оцінювання передбачено угодою, яка була підписана у травні поточного року між Рахунковою палатою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). До робочої групи, яка проводить оцінювання також долучені фахівці з найвищих аудиторських офісів Німеччини та Польщі. Результати функціональної оцінки будуть представлені вже в жовтні. І на їх основі буде напрацьована стратегія розвитку Рахункової палати.

 

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України