16 лютого 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2018 рік
24.07.2018

Валерій Пацкан зустрівся з Послом Канади

 

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан зустрівся з Послом Канади в Україні Романом Ващуком. І відзначив, що Рахункова палата зацікавлена у співпраці з Управлінням Генерального аудитора Канади (Office of the Auditor General of Canada).

 

 

Він поінформував Посла про діяльність Рахункової палати, про результати останніх аудитів і найближчі плани перевірок.

Валерій Пацкан відзначив, що Рахункова палата у травні підписала угоду з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), яке профінансує функціональне оцінювання, і вже вчора Національний Аудиторський Офіс Великобританії (NAO) розпочав відповідну зовнішню оцінку Рахункової палати за участі фахівців з найвищих аудиторських офісів Німеччини та Польщі. Голова Рахункової палати зауважив, що 22 роки тому NAO проводив аудит Найвищої ізби контролю у Польщі. І після реформування, згідно з опитуванням, у Польщі найвищий рівень довіри мають: Католицька Церква - на першому місці, Найвища ізба контролю - на другому. "Такий рівень довіри - це мій план в роботі Рахункової палати на найближчі 6 років", - наголосив Валерій Пацкан. 

Він також відзначив, що левова частина коштів, які надасть GIZ, буде спрямована на навчання аудиторів. "Ми хочемо, щоби наші аудитори і наші звіти відповідали міжнародним стандартам. Ми підписали угоди про співпрацю з Рахунковими палатами Албанії і Естонії. Вивчаючи досвід наших закордонних колег, будемо втілювати найкращі ідеї в роботі Рахункової палати. І ми б хотіли започаткувати таку співпрацю і з канадською стороною. Я вже зідзвонився з Послом України в Канаді щодо питання підписання рамкової міжнародної угоди між Рахунковою палатою і найвищим аудиторським органом Канади. І сподіваюсь, що за вашого сприяння, пане Посол, ми зможемо налагодити співпрацю з Управлінням Генерального аудитора Канади. І також підписати угоду про співпрацю", - зазначив Валерій Пацкан.

У свою чергу Роман Ващук пообіцяв обговорити це питання і сприяти налагодженню співпраці між аудиторськими інституціями України і Канади.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України