26 травня 2019    
Пошук
Головна » Гласність » Інтерв'ю та авторські публікації працівників РП
13.07.2018

Пацкан: Мене цікавить зворотній зв'язок з правоохоронцями за результатами аудитів Рахункової палати

 

Рахункова палата налаштована на активну співпрацю з правоохоронними органами, щоби за матеріалами аудитів, де мають місце факти неефективного використання бюджетних коштів, були проведені відповідні розслідування і порушені справи. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан в ефірі телеканалу Прямий.

 

 

«Мене цікавить зворотній зв'язок з правоохоронними органами. І я буду ініціювати зустріч з Генпрокуратурою, САП, НАБУ, Нацполіцією. Ми провели контрольні заходи, за результатами яких направили матеріали по 4-х звітах до НАБУ, Нацполіції та ГПУ. І мене цікавить, чи були порушені справи, чи ні? Якщо ні, то чому?» - підкреслив Валерій Пацкан.

Голова Рахункової палати наголосив, що для нього важливий не тільки моніторинг дохідно-витратної частини державних фінансів та ефективність їх використання, а й відповідальність за неефективність використання бюджетних коштів.

«Ми свої звіти робимо сумлінно. І коли суспільство побачить, що парламентський контроль через Рахункову палату є ефективний, тоді зросте рейтинг і парламенту, і Рахункової палати», - відзначив Валерій Пацкан.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України