23 квiтня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Офіційні повідомлення » 2018 рік
11.07.2018

Валерій Пацкан: Рахункова перевірить низку підприємств Укроборонпрому, серед яких «Маяк», де виготовляють «Молот»

Рахункова палата перевірить підприємства Укроборонпрому, серед яких і завод «Маяк», де виготовляють міномет «Молот». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

«Рахункова палата найближчим часом перевірить київські заводи «Маяк», «Радар» і «Квант», які входить до державного концерну «Укроборонпром». Саме на «Маяку» виготовляються «вбивчі молоти». Нещодавно на Рівненському полігоні під час навчань розірвався міномет «Молот» - троє військовослужбовців 128-ї бригади загинули, ще 9 поранені, у важкому стані. Загиблі - хлопці з Закарпаття», - підкреслив Голова Рахункової палати.

Валерій Пацкан висловив співчуття родинам загиблих. «Ми не зможемо зменшити їхнє горе, але ми можемо і повинні перевірити це підприємство та поінформувати суспільство про результати. Я особисто триматиму це питання на контролі. Сьогодні, в умовах війни на Сході, військова техніка має бути як ніколи надійною і сучасною. А наші хлопці повинні бути максимально захищеними і підготовленими», - наголосив він.

Аудит, за який відповідальна член Рахункової палати Ірина Іванова, стосуватиметься ефективності використання та розпорядження майном державними підприємствами, що входять до складу Державного концерну «Укроборонпром», що має фінансові наслідки для державного бюджету.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України