16 лютого 2019    
Пошук
Головна » Архів » Офіційні повідомлення » 2018 рік
10.07.2018

Валерій Пацкан: Рахункова палата перевірить надходження до Держбюджету дивідендів від Нафтогазу

 

Рахункова палата перевірить НАК «Нафтогаз України». Аудит стосуватиметься ефективності планування та надходження до Держбюджету дивідендів нарахованих на акції Нафтогазу. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

Він зауважив, що цей контрольний захід вже внесений в затверджений План роботи Рахункової палати на друге півріччя. 

Пацкан зазначив, що до Рахункової палати надійшло звернення від депутатів, які просять перевірити надходження до Держбюджету дивідендів від НАК «Нафтогаз України». За словами Голови Рахункової палати, депутати посилаються на те, що «Нафтогаз» у 2017 році збільшив свій чистий дохід порівняно з 2016 роком на 48 відсотків. Водночас, на виплату дивідендів до бюджету планується спрямувати за підсумками 2017 року на 1,4 млрд грн менше, ніж у 2016 році. При цьому, додав Пацкан, депутати вказали, що премії працівникам «Нафтогаз», про які написали ЗМІ, в гривневому еквіваленті становлять майже 1,2 млрд грн. І тут може йтися про неефективне використання коштів. 

«Причини такого запиту цілком зрозумілі. Адже сьогодні громадськість обурила інформація, що працівники «Нафтогаз» отримують премії понад 46 млн дол. І це в умовах періодичної відсутності гарячої води і зростання тарифів, І я сподіваюся, що результати аудиту Рахункової розставлять всі крапки над «і» в цьому питанні», - додав Голова Рахункової палати.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України