18 листопада 2018
10.07.2018

Пацкан: У другом у півріччі Рахункова палата перевірить Нафтогаз, Укроборонпром і використання коштів на ремонт доріг

У другому півріччі Рахункова палата перевірить НАК «Нафтогаз України», Державний концерн «Укроборонпром», використання бюджетних коштів на капітальний ремонт доріг та багато інших об'єктів. Про це заявив Голова Рахункової палати після засідання, на якому був затверджений План роботи Рахункової палати на друге півріччя 2018 року.

Так, відзначив, Валерій Пацкан, у другому півріччі заплановане проведення аудиту ефективності використання бюджетних коштів на капітальний ремонт доріг державного значення Дніпропетровської, Хмельницької та Закарпатської областей; аудит ефективності стану планування і своєчасності надходжень до державного бюджету дивідендів, нарахованих на акції публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"; аудит ефективності використання бюджетних коштів, виділених на забезпечення виконання завдань та функцій Національної гвардії України; аудит ефективності використання та розпорядження майном державними підприємствами, які входять до складу Державного концерну «Укроборонпром», що має фінансові наслідки для державного бюджету; аудит ефективності використання коштів державного бюджету, призначених на надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на їх проживання.

«Ми затвердили план перевірок на друге півріччя, враховуючи в тому числі суспільний резонанс і актуальність тем. Дороги, внутрішні переселенці, військові - це питання, які турбують чи не кожного українця. І ми у Рахунковій палаті налаштовані ретельно перевірити ефективність використання бюджетних коштів, виділених на ці сфери. Ми оприлюднимо результати всіх аудитів, не приховаємо жодної цифри! Щоби кожен громадянин України знав, як витрачаються його кошти як платника податків», - наголосив Валерій Пацкан.

Повний перелік плану роботи Рахункової палати на друге півріччя 2018 року буде оприлюднений на сайті Рахункової палати найближчим часом.