16 лютого 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
06.07.2018

Валерій Пацкан: Ми продовжуємо кадрове оновлення Рахункової палати і розпочинаємо співпрацю з КНУ ім. Т. Шевченка

 

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан та ректор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Леонід Губерський підписали Угоду про співпрацю між Рахунковою палатою та КНУ ім. Тараса Шевченка. Підписання відбулося під час випуску студентів-бакалаврів факультету інформаційних технологій.

 

 

«Відтепер студенти-аудитори зможуть приходити до нас на практику, вчитись у наших фахівців і водночас застосовувати в роботі свої прогресивні знання і вміння. І я сподіваюсь, що найкращі з них обов'язково будуть працевлаштовуватись у нас після закінчення навчання. Бо нам вкрай потрібне кадрове оновлення. Водночас наші фахівці зможуть підвищувати в університеті свою професійну кваліфікацію і викладати, ділитися зі студентами своїм практичним досвідом», - зазначив Валерій Пацкан.

Він також привітав випускників факультету інформаційних технологій зі святом і разом з ректором вручив їм дипломи.

«Ваш факультет - наймолодший і, думаю, найперспективніший. Наше майбутнє - це подальший розвиток розумних технологій, діджиталізація майже усіх сфер нашого життя: транспорту, освіти, медицини, промисловості, сільського господарства. Приємно, що IT-спеціалісти України входять до рейтингу найбільш кваліфікованих представників цієї професії на світовому ринку. І я б дуже хотів, щоби ви після навчання не їхали за кордон, а розвивали smart-технології і впроваджували нові цифрові ідеї в Україні. А для цього держава має створити сприятливі умови», - підкреслив Голова Рахункової палати.

Валерій Пацкан наголосив, що сьогодні Рахункова палата приділяє серйозну увагу кібербезпеці і впровадженню сучасних розумних технологій, щоби більш оперативно проводити аудити і більш ефективно контролювати використання бюджетних коштів. «І я сподіваюсь, що дехто з вас обов'язково долучиться до нашої команди», - зазначив Голова Рахункової палати.

 

 

Він побажав випускникам успіхів у професійному старті, мудрих керівників і креативних ідей. «Будьте сміливими та наполегливими і нехай всі ваші плани успішно втілюються в життя!» - зауважив Пацкан.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України