16 лютого 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
02.07.2018

Валерій Пацкан: Найближчим часом Рахункова палата розпочне реальні кроки для запровадження електронного документообігу

 

Найближчим часом Рахункова палата розпочне реальні кроки для запровадження електронного документообігу. І на це уряд вже виділив 2 млн грн. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, коментуючи Розпорядження Кабінету міністрів від 20 червня "Про передачу деяких бюджетних призначень, передбачених для Державного агентства з питань електронного урядування у 2018 році".

"Рахункова палата України зацікавлена у застосуванні сучасних технологій, щоби більш оперативно проводити аудити і більш ефективно контролювати використання бюджетних коштів. І електронний документообіг - це перший крок. Про це я говорю на зустрічах з Послами держав-світових лідерів у сфері розумних технологій, а також з колегами з національних аудиторських офісів, які успішно запровадили електронне урядування. І найближчим часом ми розпочнемо реальні кроки для запровадження електронного документообігу, - на це уряд вже виділив 2 млн грн", - зазначив Валерій Пацкан.

Він висловив сподівання, що це лише перша частина бюджетного асигнування і найближчим часом на ці цілі будуть виділені необхідні кошти в повному обсязі.

Крім того, Голова Рахункової палати підкреслив, що запровадження в державних органах влади електронного документообігу спростить процедуру аудитів і дозволить їх проводити в більш стислі терміни.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України