16 лютого 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2018 рік
26.06.2018

Валерій Пацкан на зустрічі з корейською делегацією: Рахункова палата зацікавлена у якнайскорішому впровадженні єдиної державної фінансової системи

 

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан провів зустріч з корейською делегацією та Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу. Сторони обговорили питання впровадження і функціонування єдиної державної фінансової системи.

 

 

Корейська делегація презентувала у Рахунковій палаті діяльність системи National Finance Information Service, в якій акумульована інформація, зокрема, і з усіх державних фінансових установ Кореї.

Валерій Пацкан відзначив, що Рахункова палата України зацікавлена у досвіді Кореї щодо застосування сучасних технологій в проведенні аудиту використання бюджетних коштів. І подякував Послу Кореї за сприяння у налагодженні співпраці з сеульськими фахівцями.

«В Україні зараз на часі питання єдиної електронної державної фінансової системи. І Рахункова палата зацікавлена у якнайскорішому впровадженні такої системи, щоби більш оперативно проводити аудити і більш ефективно контролювати використання бюджетних коштів. Тож я впевнений, що наша співпраця з Кореєю - світовим лідером у сфері розумних технологій - продовжиться і буде ефективною та взаємовигідною!» - підкреслив Валерій Пацкан.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України