16 лютого 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
25.06.2018

Валерій Пацкан: Угода про співпрацю з Університетом державної фіскальної служби України - це початок кадрового оновлення Рахункової палати

 

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан та ректор Університету державної фіскальної служби України Павло Пашко підписали Угоду про співпрацю між Рахунковою палатою та Університетом державної фіскальної служби України.

 

 

В Угоді прописано, що відтепер працівники Рахункової палати зможуть підвищувати кваліфікацію в Університеті державної фіскальної служби України, а також здійснювати викладацьку та наукову діяльність. Водночас ВНЗ вдосконалюватиме навчальні програми з урахуванням пропозицій Рахункової палати. Крім того, студенти Університету державної фіскальної служби України зможуть проходити переддипломну і виробничу практику в Рахунковій палаті, а викладачі - стажування.

"Лише 10 днів тому я провів зустріч з ректорами п'яти провідних вищих навчальних закладів, які готують фахівців у сфері держфінансів, і вже сьогодні ми підписуємо Угоду про співпрацю між Рахунковою палатою та Університетом державної фіскальної служби України", - відзначив Валерій Пацкан перед підписанням Угоди, яка збіглася з церемонією випуску студентів-бакалаврів за спеціальністю "Облік і оподаткування" та "Облік і аудит".

Голова Рахункової палати привітав всіх випускників з їхнім святом і разом з ректором університету вручив найкращим студентам дипломи з відзнаками.

"Я радий всіх вітати з вашим випуском, а також вітаю з Днем молоді, який ви вчора святкували. Ви - молоді, енергійні. Ви - наше майбутнє. Я у своїй роботі завжди опирався на молодь і дбав про те, щоби молодь розвивалася і ставала сильнішою. На сьогодні середній вік у Рахунковій палаті - 50+. І мені приємно, що Угода про співпрацю з Університетом державної фіскальної служби України - це початок кадрового оновлення Рахункової палати, - підкреслив Валерій Пацкан. - Думаю, багато хто з вас в недалекому майбутньому буде працювати на державу, зокрема, і у нас, в Рахунковій палаті. Я не кажу, що буде просто і легко. Але якщо ми разом будемо розвивати нашу державу - то кожен з нас буде сильним, успішним і заможним! Я бажаю вам успіхів на вашому професійному старті, нових здобутків і перемог!"

 

 

Валерій Пацкан також відзначив, що Університет державної фіскальної служби України - це перший ВНЗ, з яким Рахункова палата підписує таку угоду. На черзі - інші провідні університети країни, які готують аудиторів, і з якими Рахункова палата буде також активно і взаємовигідно співпрацювати.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України