18 листопада 2018
23.06.2018

Валерій Пацкан привітав колектив Рахункової палати з Днем державної служби і вручив почесні відзнаки та нагороди

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан привітав колектив установи з професійним святом - Днем державної служби і вручив почесні відзнаки і нагороди працівникам.

«Сьогодні відзначаємо 100-річчя державної служби України. І так сталося, що це свято збігається з моїми першими ста днями на посаді. Я дуже радий, що з нами почали рахуватися. Ми зараз представлені в усіх органах державної влади. Рахункова палата почала активніше працювати, у нас є нові здобутки. І це лише початок. За перші сто днів у ЗМІ 1500 згадок про Рахункову палату, в той час як за цілий минулий рік було лише 2000», - наголосив Голова Рахункової палати.

Говорячи про основні напрямки роботи, Валерій Пацкан відзначив, що це якісне навчання працівників Рахункової палати за сучасними світовими стандартами і активна міжнародна співпраця.

«Я хочу, щоби міжнародна спільнота знала і поважала Рахункову палату. І щоби всі міжнародні партнери знали, що сьогоднішня Рахункова палата готова до перезавантаження і до якісних змін. За 100 днів роботи ми вже підписали дві угоди про співпрацю - з Естонією і Албанією. Я постійно зустрічаюся з Послами іноземних держав. Позавчора у нас відбулася нарада з фахівцями Національного Аудиторського Офісу Великобританії. Найближчим часом вони сформують робочу групу і вже за місяць розпочнуть функціональну оцінку Рахункової палати, результати якої допоможуть нам визначити подальші напрямки і зробити нашу діяльність максимально ефективною», - підкреслив Валерій Пацкан.

Він зауважив, що найближчим часом також відбудеться зміна структури Рахункової палати і буде затверджений новий регламент. І закликав працівників не боятися йти вперед і вдосконалювати свої професійні навички.

«Мені приємно, що ми стаємо однією командою. Бажаю, щоби вона була сильною і непереможною! Ще раз вітаю зі 100-річчям державної служби України, бажаю вам любові, миру і драйву - як в роботі, так і в житті!» - зазначив Валерій Пацкан.