21 вересня 2018
22.06.2018

Профільний парламентський Комітет розглянув результати аудиту ефективності використання коштів на створення ЦНАПів

На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування розглянуто інформацію Рахункової палати про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на створення і забезпечення функціонування центрів надання адміністративних послуг.

В обговоренні питання взяли участь народні депутати України Власенко С. В., Дехтярчук О. В., Река А. О., представники Мінекономрозвитку, Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради.

На засіданні підтримано пропозиції Рахункової палати щодо упередження створення на одній території кількох центрів надання адміністративних і соціальних послуг, які дублюють роботу один одного та висловлено необхідність пришвидшення підключення ЦНАПів до державних реєстрів, передусім Державного земельного кадастру.

Наприкінці обговорення Голова Комітету Власенко С. В. подякував Рахунковій палаті за проведену роботу.

Комітет прийняв рішення взяти до відома інформацію про результати аудиту.

До відома: з повним Звітом про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на створення і забезпечення функціонування центрів надання адміністративних послуг можна ознайомитись на веб-сайті Рахункової палати у розділі «Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)».