15 липня 2018
20.06.2018

Відповіді на проблемні питання діяльності Уряду -
у звітах і рекомендаціях Рахункової палати

Заступник Голови Рахункової палати Андрій Майснер взяв участь у засіданні Комітету з питань економічної політики Верховної Ради України, під час якого був заслуханий звіт Уряду України про його діяльність за 2017 рік.

Уряд був представлений майже у повному складі на чолі з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом. Йшлося про різні напрями діяльності центральних органів виконавчої влади з реалізації державної політики у всіх сферах життєдіяльності держави у 2017 році.

Зокрема, на засіданні Комітету йшлося про соціальне забезпечення та дотримання соціальних гарантій для дітей-сиріт, пенсіонерів, населення в частині фінансування пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг тощо. Крім того, розглядалося і питання надання адміністративних послуг. Також прем'єр і очільники профільних міністерств і відомств говорили про результати децентралізації (створення та функціонування об'єднаних територіальних громад), ремонт і будівництво доріг - як місцевого, так і загальнодержавного значення, механізми енергоефективності, часткове врегулювання питань державно-будівельних норм, які є вкрай застарілі і не відповідають сучасним умовам містобудування.

У Рахунковій палаті відзначають, що переважна більшість питань та напрямів державної політики, які були розглянуті, раніше вже знайшли своє відображення у звітах Рахункової палати за результатами проведення відповідних контрольних заходів, низка з яких були нещодавно завершені, спрямовані до виконання відповідним органам виконавчої влади і оприлюднені на офіційному веб-сайті Рахункової палати.