20 червня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2018 рік
12.06.2018

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан
та Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель
обговорили питання співпраці

 

Робота нового складу Рахункової палати має відповідати міжнародним стандартам. І ми використовуватимемо найкращий досвід інших країн для перезавантаження нашої роботи.

Про це заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернстом Райхелем.

 

 

Валерій Пацкан висловив вдячність Послу за підтримку України у проведенні реформ. Він додав, що Німеччина сьогодні надає Україні значну фінансову допомогу. «Тому для мене як Голови Рахункової палати важливо, щоб всі кошти, які надходять з Німеччини, використовувалися ефективно та за призначенням», - наголосив Пацкан.

Він також підкреслив, що його завдання - перезавантажити роботу Рахункової палати та вивести її на новий якісний рівень. За словами Пацкана, всі аудити, які проводить Рахункова палата, мають відповідати міжнародним стандартам. Тому, додав він, тут важливе якісне навчання аудиторів. Валерій Пацкан нагадав, що 16 травня Рахункова палата підписала угоду з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) щодо функціонального оцінювання. Вже цього місяця Національний Аудиторський Офіс Великобританії разом з представниками Рахункових палат Німеччини та Польщі розпочнуть функціональне оцінювання роботи Рахункової палати України.

Крім того, додав Пацкан, для підвищення ефективності роботи нині вкрай важливо перевести документообіг Рахункової палати в електронний формат. 

Валерій Пацкан також запевнив, що робота Рахункової палати буде прозора та публічна. «Ми будемо оприлюднювати всю інформацію щодо неефективного використання бюджетних коштів. І не будемо замовчувати жодного факту», - запевнив Пацкан. 

Зі свого боку Посол Німеччини Ернст Райхель зауважив, що всі органи державної влади України наголошують на необхідності боротьби з корупцією і визначають це як одне з найголовніших завдань. «В Німеччині Рахункова палата - дуже впливовий орган. В тій ситуації, в якій знаходиться Україна, Рахункова палата має ще більше значення», - сказав Посол. 

Він наголосив, що Німеччина готова надавати всебічну підтримку Рахунковій палаті для підвищення ефективності її роботи та у продовженні проведення якісних реформ.

 

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України