22 червня 2018
12.06.2018

Відбулося засідання Рахункової палати

12 червня відбулося планове засідання Рахункової палати, на якому розглянуто результати чотирьох контрольно-аналітичних заходів.

Першими розглядалися результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених Міністерству оборони України на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Збройних Сил України (доповідач - член Рахункової палати Яремчук І. М.). В обговоренні взяли участь заступник Міністра оборони України генерал-майор Шевчук О. М., секретар Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Вінник І. Ю.

Шевчук О. М.

Вінник І. Ю.

Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на забезпечення діяльності Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України представив член Рахункової палати Огонь Ц. Г. До його обговорення приєднався перший заступник директора Державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти «Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ» Прошко С. Є.

Прошко С. Є.

Член Рахункової палати Невідомий В. І. ознайомив присутніх з результатами аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації. У розгляді результатів взяли участь заступник Міністра соціальної політики України Шамбір М. І. і директор Фонду соціального захисту інвалідів Линдюк О. А.

Шамбір М. І.

Останнім розглядався Звіт щодо аудиту ефективності та обґрунтованості застосування податкових пільг з податку на додану вартість за операціями з постачання навчальними закладами послуг із здобуття вищої освіти (доповідач - член Рахункової палати Огонь Ц. Г.). У його обговоренні взяли участь перший заступник Міністра освіти і науки України Ковтунець В. В., директор департаменту податків і зборів з юридичних осіб Державної фіскальної служби України Антіпова О. В.

Ковтунець В. В.

Антіпова О. В.

В обговоренні питань також брав участь перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Амельченко В. В.

Амельченко В. В.

За кожним із розглянутих питань порядку денного прийняті конкретні рішення та надані рекомендації державним органам. Докладна інформація про результати відповідних контрольних заходів, рішення Рахункової палати та звіти будуть розміщені на web-сайті установи.