20 червня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2018 рік
11.06.2018

Валерій Пацкан: Угода, яку Рахункова палата
підписала з Державним контролем Естонії,
сприятиме підвищенню ефективності нашої роботи

 

Голова Рахункової Палати України Валерій Пацкан та Державний контролер Естонії Янар Хольм підписали у Таллінні Угоду про співробітництво між Рахунковою палатою України та Державним контролем Естонії.

 

 

Згідно з документом, сторони співпрацюватимуть за такими основними напрямами: обмін досвідом щодо методики та порядку здійснення діяльності у сфері державного фінансового контролю; професійне навчання та підвищення кваліфікації персоналу; організація та проведення семінарів, конференцій та робочих зустрічей з актуальних питань державного аудиту; здійснення, за взаємною згодою, спільних та паралельних заходів державного фінансового контролю відповідно до узгодженої сторонами програми; обмін відповідною інформацією для імплементації Угоди, зокрема актами національного законодавства, професійною інформацією та методиками, які належать до питань здійснення державного фінансового контролю.

Під час зустрічі Валерій Пацкан зазначив, що Рахункова палата зацікавлена у вивченні досвіду Державного контроля Естонії. "Ви на кілька кроків попереду. Те, що ви робите у себе в сфері електронного документообігу - це значний прорив. Ми хочемо подивитися, вивчити ваш досвід і застосувати його в нашій роботі", - зазначив Голова Рахункової палати.

Він відзначив, що Рахунковій палаті України необхідне "перезавантаження". "Ми затверджуємо нову структуру, нову стратегію. Цього місяця ми будемо робити оцінку Рахункової палати і для цього запросили колег з Великобританії та ще кількох країн. Для мене основна ціль сьогодні - це якісне навчання наших аудиторів. Нещодавно ми підписали угоду між Рахунковою палатою і Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), які допомагатимуть навчати наших аудиторів", - зауважив Валерій Пацкан.

У свою чергу Державний контролер Естонії відзначив, що гарні відносини з Україною завжди були важливі для Естонії, про що, зокрема, свідчить нещодавній візит Президента Естонії до Києва. Після цього Янар Хольм ознайомив Валерія Пацкана з роботою свого відомства.

Наприкінці зустрічі Голова Рахункової палати України запросив свого естонського колегу до Києва і висловив сподівання, що Рахункова палата та Державний контроль Естонії "співпрацюватимуть на такому ж рівні, як відбувається співпраця між Президентами наших країн".

 

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України