23 жовтня 2018
06.06.2018

Валерій Пацкан: Аудіозапис засідання Рахункової палати, включно з виступом пана Лінчевського, переданий дисциплінарній комісії

Аудіозапис всього засідання Рахункової палати, на якому заслуховувався звіт щодо ефективності використання бюджетних коштів, виділених для лікування громадян України за кордоном, включно з виступом заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського, переданий Національному агентству України з питань державної служби. А найближчим часом на сайті Рахункової палати буде оприлюднена стенограма засідання. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан під час виступу на засіданні уряду.

«Щодо висловлювань пана Лінчевського - я готовий хоч зараз продемонструвати аудіозапис. Вчора ми передали запис на запит комісії, яку було створено. Сьогодні знову починається роздмухування ситуації по ЗМІ - нібито Рахункова палата не надала аудіозапис. Хочу підкреслити: аудіозапис всього засідання, зокрема і виступ пана Лінчевського, переданий пану Ващенку для опрацювання. Розшифровка запису триває. Матеріалу дуже багато. Думаю, вже найближчим часом ми надамо розшифровку цілого засідання», - наголосив Голова Рахункової палати.

Валерій Пацкан нагадав, що йдеться про більше півмільярда гривень бюджетних коштів в рамках програми МОЗ щодо лікування громадян України за кордоном. «З них 286 мільйонів гривень були використані неефективно. Ще 24 мільйони гривень - використані з порушенням законодавства, а близько 20 млн - не використані взагалі!» - наголосив Голова Рахункової палати.

Він відзначив, що за результатами звіту всі матеріали будуть скеровані до НАБУ та Національної поліції.

Цифри уточнено 06.06.2018