22 червня 2018
31.05.2018

Голова Рахункової палати взяв участь
у молитовному сніданку

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан взяв участь у Національному молитовному сніданку України, присвяченому 1030-річчю хрещення Київської Русі-України. Захід відбувся за участю перших осіб держави у Міжнародному конгрес-центрі "Український дім".

Національні молитовні сніданки - традиція багатьох демократичних країн. Подібний захід сприяє духовному єднанню й порозумінню політиків, чиновників, дипломатів і бізнесменів в усьому світі, об'єднує їх у спільній молитві за свою країну. Понад 60 років такі молитовні сніданки проходять у США і країнах Європейського Союзу. В Україні такий захід проходить всьоме. На ньому вкотре говорять про Бога, традиції і речі, які об'єднують.

До молитовного сніданку приєднались Президент України Петро Порошенко, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, очільники українських церков, народні депутати, дипломати, гості з США, Канади, країн Європейського Союзу, депутати Європарламенту. Загалом на сніданок прибуло близько 700 гостей з 15 країн світу. Особливими гостями стали військові капелани, діти з окупованих територій, люди з обмеженими можливостями.

Патріарх Філарет розпочав сніданок головною християнською молитвою «Отче наш».

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, який перебуває з офіційним візитом в Ізраїлі, записав для учасників сніданку відеозвернення.

Практично кожен, хто виступав, говорив про об'єднання заради кращого майбутнього. Молилися за мир в Україні, дітей-сиріт, воїнів об'єднаних сил, за нужденних і владу.

Присутні також вшанували пам'ять великого українця, Верховного архієпископа Української греко-католицької церкви Любомира Гузара.