22 червня 2018
30.05.2018

Обговорено питання трансформації вугільних регіонів

29 травня у Рахунковій палаті пройшла зустріч члена Рахункової палати Ігоря Яремчука з представниками громадських організацій Центр екологічних ініціатив «Екодія» (Україна) та Germanwatch (Німеччина).

Громадські організації розпочинають проект "Трансформація вугільних регіонів". Наразі вони збирають і поширюють інформацію про перехід від традиційної вугільної промисловості до відновлюваних джерел енергії, розвиток енергоефективних та сучасних екологічних технологій, успішні приклади розв'язання місцевих екологічних і соціальних проблем, про досвід закриття шахт в інших країнах. Особлива увага приділяється містам, у яких вугільні підприємства стали містоутворюючими.

Громадські організації перед розгортанням проекту збираються провести комплексне дослідження ситуації вугільної галузі, тож збирають дані про фінансовий стан і джерела існування вугільних регіонів. Вони звернулись до Рахункової палати за допомогою в аналізі зібраної інформації.