20 червня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2018 рік
25.05.2018

Рахункова палата і Державний контроль Латвійської Республіки провели практичний семінар
щодо зовнішнього державного аудиту на місцевому рівні

 

У Рахунковій палаті відбувся дводенний семінар за участю експертів офісу Державного контролю Латвійської Республіки та аудиторів Рахункової палати на тему «Зовнішній фінансовий контроль органів місцевого самоуправління - особливості та практична користь».

Відкриваючи семінар, заступник Голови Рахункової палати Андрій Майснер відзначив важливість візиту латвійських колег. «Я сподіваюся, що наша спільна робота і професійний діалог будуть максимально конструктивними й дозволять нам врахувати той позитивний досвід, що напрацьований Державним контролем Латвійської Республіки, яка є членом ЄС. Вектор європейської інтеграції - ключовий напрям розвитку України, зокрема і в державному аудиті», - зазначив Андрій Майснер.

 

 

Цей спільний захід є черговим кроком на шляху, рух яким розпочато два роки тому зі створенням Спеціальної групи EUROSAI з муніципального аудиту. Місія полягає у створенні відкритої платформи для обміну кращими практиками, досвідом у сфері проведення муніципальних аудитів. Рахункова палата України - учасник цієї групи, до складу якої входять представники вищих аудиторських органів 27 країн.

Під час семінару представники аудиторського органу України і Латвійської Республіки обмінялися інформацією про бюджетну систему країн, бюджетні ресурси місцевих громад, міжбюджетні трансферти, повноваження щодо здійснення зовнішнього фінансового контролю. Учасники семінару відзначили, що проблематика ефективності використання коштів органами місцевого самоврядування актуальна для обох держав.

 

 

На семінарі, який тривав протягом двох днів, аудитори Рахункової палати України і Державного контролю Латвійської Республіки обмінялися практичним досвідом, детально обговорили методики та практики здійснення зовнішнього державного аудиту, зокрема щодо діяльності органів місцевого самоврядування у сфері освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, комунальних послуг, інвестиційних проектів.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України