22 червня 2018

Голова Рахункової палати взяв участь у роботі
Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

23 травня пройшло засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. У його роботі взяв участь Голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

Валерій Пацкан активно включився в обговорення розподілу між місцевими бюджетами субвенцій з державного бюджету на виплату грошової компенсації, за отримане житло сім'ями загиблих під час проведення антитерористичної операції (визначених у абзацах 5-8 пункту 1 статті 10 Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту») та особами з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в антитерористичній операції (зазначених у пунктах 11-14 частини другої статті 7 цього ж Закону), які потребували поліпшення житлових умов.