19 червня 2019    
Пошук
Головна » Архів » Офіційні повідомлення » 2018 рік
22.05.2018

Рахункова палата провела фінансовий аудит
Державного агентства України з управління зоною відчуження

Рахункова палата затвердила звіт про результати фінансового аудиту Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ), який засвідчив, що бюджетна та фінансова звітність ДАЗВ загалом забезпечує надання достовірних даних про надходження та витрати бюджету.

Так, центральним апаратом ДАЗВ у 2017 році забезпечено стовідсоткове використання кошторисних призначень в усіх суттєвих аспектах на цілі, визначені Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік".

Фінансово-господарські операції переважно проведені відповідно до вимог законодавчих і нормативно-правових актів, які регулюють використання бюджетних коштів.

Водночас аудитом встановлено, що створена в ДАЗВ система внутрішнього контролю не функціонувала на належному рівні. Внаслідок цього ДАЗВ були допущені випадки недотримання вимог Кодексу законів про працю України, законів України "Про колективні договори і угоди", "Про оплату праці", "Про державну службу", "Про публічні закупівлі", а також національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі.

Однак виявлені аудитом порушення суттєво не вплинули на загальний результат звітності ДАЗВ.

Зазначене дало підстави аудиторам Рахункової палати для надання модифікованого (умовно-позитивного) висновку щодо дотримання вимог законодавства при здійсненні витрат і щодо фінансової та бюджетної звітності ДАЗВ за 2017 рік.

За результатами розгляду матеріалів аудиту Рахунковою палатою надано відповідні рекомендації Державному агентству України з управління зоною відчуження.

Про результати аудиту поінформовано Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України. Повний звіт і рішення Рахункової палати про результати аудиту будуть розміщені на її офіційному веб-сайті.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України